„Tele2“ klientai jau gali naudotis dar greitesniu mobiliuoju internetu. Telekomunikacijų bendrovė plečia 4G+ (LTE advanced) ryšio tinklą, jis veikia jau 12 Lietuvos miestų ir yra prieinamas 20 proc. šalies gyventojų.

Itin sparčiu 4G+ ryšiu gali naudotis Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Jonavos, Mažeikių, Alytaus, Marijampolės, Nidos, Palangos ir Šventosios gyventojai. 

Daugiau

Naujame išskirtinės architektūros verslo centre „K29“ bus prieinamas itin kokybiškas ir patikimas mobilusis ryšys. Tai užtikrins modernus bazinės „Tele2“ ryšio stoties įrengimo sprendimas – dešimtys ryšio antenų bus tolygiai išdėstytos visame pastate ir po juo.

Kokybišką ir itin tolygų ryšį užtikrinančia „Tele2“ infrastruktūra galės naudotis ir kiti mobiliojo ryšio operatoriai.

Daugiau

Lietuvos gyventojai šią vasarą pradėjo pirkti smūgiams atsparius telefonus. Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ šią vasarą jų pardavė šešis kartus daugiau, nei per tą patį laiką pernai.

Tokie telefonai pasižymi įspūdingu atsparumu – gali kristi iš kelių metrų aukščio ar nuo laiptų, veiks esant dideliam karščiui ar šalčiui, įkritus į vandenį, pervažiavus mašina ar ką nors ant jų užmetus.

Daugiau

Lietuvos mobiliojo ryšio rinkos lyderės „Tele2“ pajamos antrąjį šių metų ketvirtį išaugo 11 proc. ir pasiekė 40,8 mln. eurų.

Bendrovės EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją) marža buvo 35,6 proc. Tai sudarė 14,2 mln. eurų – 1,5 proc. daugiau nei 2014 m. antrąjį ketvirtį.

Daugiau

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ atkreipia dėmesį, kad prasidėjus tikrajai vasarai itin padaugėjo kreipimųsi dėl išmaniųjų įrenginių remonto. Telefonai daugiausia genda dėl smėlio, drėgmės ar karščio padarytos žalos.

„Tele2“ mobiliųjų įrenginių priedų plėtros vadovas Evaldas Viselga primena, kad paplūdimyje telefoną, planšetę ar elektroninę skaityklę reikėtų saugoti nuo smėlio, galinčio sugadinti mikrofoną, garsiakalbį, ausinių lizdą ar net mygtukus. „Jei po atostogų prie jūros jūsų telefono mygtukai pradėjo girgždėti, kuo skubiau kreipkitės į specialistus. Tinkamai nenuvalius smėlio  vėliau telefono remontas kainuos daug daugiau“, – sako specialistas.

Daugiau

Nuo seno žinoma, kad optimistą nuo pesimisto skiria požiūris į vandens kiekį stiklinėje. O jeigu vietoje stiklinės paimtumėm puodelį, o vietoje vandens įpiltumėm kavos? Ir ta kava pavaišintumėm žmogų, kuris netikėtai tapo reklamos žvaigžde?

Pirmoji vieta Lietuvoje, kurioje galima tai išbandyti, yra „PILDYK@VeroCafe”, kuri birželio 19 d. atvėrė duris Vilniaus „Akropolyje“. Kavos puodeliai čia visada pilni, naujienų ir pramogų srautas lankytojų išmaniuosiuose telefonuose niekada nesustoja, o staigmenos prašosi išbandomos. 

Daugiau

Nuo šiol Lietuvos mobiliojo ryšio rinkos lyderės „Tele2“ klientai ypač sparčiu 4G (LTE) internetu gali naudotis ne tik Lietuvoje. Bendrovė pradeda teikti 4G interneto ryšį tarptinklinio judriojo ryšio (angl. roaming) paslaugos naudotojams visose Baltijos šalyse.

Be to, 4G internetu „Tele2“ klientai nuo šiandien gali naudotis ir Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Portugalijoje bei Rumunijoje.

Daugiau

Tūkstančiai originalių linkėjimų kavos mylėtojams ir minia lankytojų – trečiadienio popietę tai tapo „Pildyk“ herojų rankomis sukurtu rekordu. Šešias valandas trukusio renginio metu šeši gerai žinomi „Pildyk“ draugai – Sandrutė, Milda, Rembo, Rolas, Ozis ir Džeronimas – savo linkėjimus kavos gerbėjams surašė ant 7000 baltų vienkartinių kavos puodelių.

Gerti kavą iš nepaprastų puodelių „PILDYK@VeroCafe” kavinės Vilniaus PLC „Akropolis“ lankytojai galės jau nuo šio penktadienio. Žinoma, jei tik suspės, nes puodelių kiekis – ribotas. 

Daugiau

Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ duomenimis, per pirmuosius penkis šių metų mėnesius 4G ryšio vartojimas padidėjo daugiau nei 4 kartus.

Šiuo metu visoje Lietuvoje „Tele2“ turi per 400 bazinių 4G ir 4G+ bazinių ryšio stočių. Tinklas yra toliau plečiamas – iki metų pabaigos 4G ryšiu galės naudotis jau apie 90 proc. šalies gyventojų. 

Daugiau

„Tele2“ pradėjo saugoti savo klientus nuo brukalų – mobiliojo ryšio vartotojai gaus vis mažiau nepageidaujamų SMS žinučių.

Operatorius pradėjo diegti naują technologiją, kuri leis sustabdyti 8 mln. kas mėnesį klientų gaunamų nepageidaujamų žinučių. Būtent tiek brukalų dabar kas mėnesį gauna „Tele2“ klientai. 

Daugiau