Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Keturios Lietuvos telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“, „Omnitel“, „Tele2“ ir TEO įsteigė bendrą viešąją įstaigą „Numerio perkėlimas“. Ši ne pelno tikslais veiksianti organizacija ketina dalyvauti Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos skelbiamame centrinės telefonų numerių duomenų bazės administratoriaus išrinkimo konkurse.Daugiau
Baigėsi išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ didysis vasaros žaidimas, kurio metu buvo išdalinta daugiau nei 1200 prizų už beveik 1,3 mln. litų. Pagrindinį žaidimo prizą VW „Beatle“, kurio vertė yra apie 80 tūkst. litų, laimėjo vilnietis Rolandas Simaška. Daugiau

Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ 2G ryšio tinklas aprėpia beveik visą Lietuvą. Tai parodė Ryšių reguliavimo tarnybos atlikti skaičiavimai.

„Tele2“ GSM tinklo aprėptis esant -95 dBm signalo lygiui sudaro 99,7 proc. Lietuvos teritorijos.

Stipresnis -85 dBm signalas yra 95,7 proc. šalies teritorijos. -75 dBm jis yra 76,2 proc. Lietuvos teritorijos. 

Daugiau

Daugiau nei pusė – 53,3 proc. – Lietuvos naudojasi telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ ryšiu. Tai parodė naujausia reprezentatyvi „RAIT“ apklausa.

„Esame dėkingi klientams už jų pasitikėjimą, ir jį vertiname kaip įpareigojimą dirbti dar geriau. „Tele2“ pareiga yra tarnauti klientui, todėl ir toliau užtikrinsime, kad paslaugų už gerą kainą pasiūla ir kokybė augs“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Daugiau

Pildyk“ vasaros žaidimas patvirtino neblėstančią Lietuvos gyventojų meilę išmaniesiems telefonams. Pirmajame žaidimo etape juos rinkosi daugiausia laimėtojų.

Prizus pirmajame etape gavo 450 „Pildyk” paslaugos vartotojų. Iš jų apie trečdalį pasirinko išmaniuosius „LG L90“. Taip pat laimėtojai rinkosi „XQISIT“ garsiakalbius, įkroviklius ir ausines, „Sony Smartband“ išmaniąsias apyrankes, „Beats Solo HD“ ausines, ispaniškas „Hammond Ding-Dong“ ilgalentes.

Daugiau

Šiandien suėjo 8 metai, kai Lietuvos gyventojai gali pakeisti mobiliojo ryšio operatorių išsaugodami savo telefono numerį. Per tą laiką į kitus tinklus perkelta arti milijono – 921,8 tūkst. – telefono numerių.

Tinklus keitė visų operatorių klientai, tačiau susumavus atėjusius ir išėjusius vartotojus, jie daugiausia rinkosi „Tele2“. Dėl numerio perkėlimo bendrovės klientų padaugėjo 213,3 tūkstančio.

Daugiau

Lietuvos gyventojai iš telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ nebesulauks nepageidaujamų telerinkodaros skambučių.

Iki šiol bendrovės specialistai paslaugas telefonu siūlydavo paskambinę atsitiktinai sugeneruotais numeriais, o žmogaus sutikimą išklausyti pasiūlymą gaudavo pokalbio metu.

Daugiau
Lietuvos gyventojai neskuba taisyti skilusių išmaniųjų telefonų ekranų. Beveik pusė telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ užsakymu atliktos apklausos dalyvių sudaužyto ekrano neremontuotų arba tai darytų ne iš karto.Daugiau

Lietuvos gyventojai pradėjo aktyviau naudotis mobiliuoju parašu. Ryšių reguliavimo tarnyba paskelbė, kad per 2013 m. mobiliojo parašo naudotojų padaugėjo dvigubai – iki 27,3 tūkst.

Pusę naujų mobiliojo parašo naudotojų sudarė „Tele2“ klientai. Jų per metus padaugėjo daugiau nei tris kartus, iki beveik 9,5 tūkst.

Daugiau
Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenimis, telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ 2014 m. I ketv. į valstybės biudžetą sumokėjo 21,7 mln. litų mokesčių – daugiausiai tarp informacijos ir ryšių sektoriaus Lietuvos bendrovių.Daugiau