Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ į užsienį keliaujantiems vartotojams pradėjo teikti naują paslaugą „Alio Europa“, kuri leis iki 70 proc. sumažinti priimamų skambučių kainą viešint Europos valstybėse. 
Daugiau
Gegužės pradžioje telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ trigubai sumažino GPRS tarptinklinio ryšio paslaugos tarifus Latvijoje ir Estijoje. 
Daugiau
Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ atnaujina savo prekės ženklą ir žengia į naują plėtros etapą. Įsitvirtinusi kaip mažiausios kainos lyderė, „Tele2“ siekia pirmauti pagal teikiamų paslaugų kokybę.  
Daugiau
Portalo wap.tele2.lt skiltyje „Sportas“ naujiena - mobiliojo interneto svetainė „Formulė-1“ naujienos“, pristatoma bendradarbiaujant su populiariąja interneto svetaine „F-1.lt“. 
Daugiau
Šiais metais Lietuvoje jau antrą kartą vyksta kampanija prieš telefoninius sukčius „Apgavysčių prevencijos mėnuo“. Projektą koordinuoja Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba kartu su teisėsaugos institucijomis, Vartotojų švietimo centru. Į šią vartotojų švietimo akciją aktyviai įsijungė ir UAB „Tele2“, siekdama apsaugoti savo klientus nuo galimų „telefoninių“ sukčių pinklių. 
Daugiau
Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ studentams šiandien praneša gerą naujieną: kopijavimo centruose „Copy1“ jie galės nemokamai kopijuoti tiek studijoms skirtos medžiagos, kiek tik jiems prireiks. Tai pirmoji tokio pobūdžio akcija, kai neribojamas kopijuojamos medžiagos kiekis. 
Daugiau
Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ klientai už automobilių stovėjimą Vilniaus mieste gali susimokėti ir mobiliuoju internetu telefone (WAP). Šiuo metu mobiliuoju internetu telefone galima susimokėti už automobilio stovėjimą Vilniaus mieste, greitu laiku šią paslaugą planuojama įdiegti ir kituose Lietuvos miestuose. 
Daugiau
Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ klientai už automobilių stovėjimą Vilniaus mieste gali susimokėti trumpąja SMS žinute. 
Daugiau
Nuo šiol norintiems naudotis mobiliu ryšiu užsienyje nebereikia pasirašinėti abonentinių sutarčių ar palikinėti užstatų. Visi, besinaudojantys išankstinio mokėjimo paslauga „Pildyk“, gali keliauti nesibaimindami, kad esant svečioje šalyje kils sunkumų susisiekti su Lietuvoje likusiais artimaisiais. Išplečiama kortelės „Pildyk“ paslauga „Pildyk International“, todėl dabar net iš 44 pasaulio šalių jau galima ne tik skambinti į Lietuvą, bet ir siųsti trumpąsias SMS žinutes. 
Daugiau
Kurti kiną šiandien paprasčiau nei bet kada – pakanka geros idėjos ir mobiliojo telefono. Tai įrodyti pasiryžo festivalio-konkurso AXX organizatoriai ir telekomunikacijų bendrovė „Tele2“, šiandien pristatantys naują kino projektą – mobiliaisiais telefonais sukurtų filmų konkursą „Tele2 MobilAXX“. 
Daugiau