Į viršų

Bevielė garso kolonėlė SONY SRS XB30B

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
Eur/ mėn.

Aprašymas

Fantastiškas garsas su EXTRA BASS

Jei mėgstate stiprius boso garsus, ši kolonėlė pranoks jūsų lūkesčius. Paspauskite EXTRA BASS mygtuką, kad garsai būtų dar gilesni ir jūsų mėgstamos dainos skambėtų nepriekaištingai – būtent taip, kaip nusipelno.

24 valandas laikanti baterija

Kai baterija laiko iki 24 valandų, muzikos galite klausytis dieną naktį – tiesiogine prasme. O kai ateis laikas kolonėlę įkrauti, apie tai gausite garsinį pranešimą. Pažaiskite ir nustatykite labiausiai patinkantį toną su įvairiaspalvėmis šviesomis.

Jokios vandens baimės

Nebijokite muziką leisti prie baseino, ežero ar vonioje. Kolonėlė yra atspari vandeniui ir tikrai neišsigąs vandens purslų, nuo kurių kitas kolonėles dažnai tenka saugoti.

Bluetooth su NFC

Leiskite muziką iš telefono, planšetės, MP3 grotuvo ar kito palaikomo įrenginio naudodamiesi Bluetooth. NFC technologija leidžia įrenginius sujungti vienu prisilietimu. O jei tarpusavyje sujungsite kelias kolonėles, galėsite mėgautis stereo garsu, akimirksniu sukuriančiu vakarėlio nuotaiką.

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.