Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės JBL TUNE 225TWS Patogios JBL Tune 225 TWS belaidės ausinės pasižymi savo kokybe ir neišsenkančia energija - galingu garsu galėsite mėgautis net 25 valandas. JBL TUNE 225TWS C2532 Belaidės ausinės JBL TUNE 225TWS mėlyna juoda Ausinės 0 129

Belaidės ausinės JBL TUNE 225TWS

Pasirinkite spalvą mėlyna juoda

Aprašymas

STILINGA GARSO KOKYBĖ

DAUGIAU MUZIKOS

Nuo šiol asmeninis koncertas jūsų ausyse truks dar ilgiau. Ausines akimirksniu suporuosite su savo telefonu ir galėsite džiaugtis dar greičiau pasiekiama mylima muzika. Be to, JBL Tune 225 TWS išsiskiria savo neeiline ištverme. Iki galo įkrovus jų bateriją, ausinės be pertraukos gros net 25 valandas.

STILINGAS PATOGUMAS

Pajuskite tikrą laisvę ir pamirškite erzinančius laidus. Dėka JBL TUNE 225 TWS kompaktiško dizaino net nepajusite, kad jas dėvite. Ausyse patogiai besilaikančios ausinės leidžia mėgautis muzika bei kontroliuoti telefono skambučius. Savąsias ausines galite rinktis iš keletos spalvų ir priderinti prie savo stiliaus.

KOKYBIŠKAS GARSAS

Nepaisant savo minimalistinio dizaino, JBL TUNE 225 TWS gali pasigirti didžiulia galia ir puikiu garsu. Šios ausinės nustebins savo galimybėmis atkurti aukštus ir žemus garso dažnius. Mėgaukitės kompaktiškomis ausinėmis, kuriose telpa profesionali JBL garso kokybė.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.