Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės JBL TUNE 125TWS Patogios ir lengvos JBL TUNE 125TWS belaidės ausinės pasižymi išskirtine kokybe ir neišsenkančia energija - galingu garsu galėsite mėgautis net 32 valandas. JBL TUNE 125TWS C2608 Belaidės ausinės JBL TUNE 125TWS juoda auksinė Ausinės 0 100

Belaidės ausinės JBL TUNE 125TWS

Pasirinkite spalvą juoda auksinė

Aprašymas

GALINGA GARSO SISTEMA

PATOGUMAS IR GARSAS

Šios mažos ir lengvos belaidės JBL TUNE 125TWS ausinės nustebins patogiu dizainu ir neįtikėtina garso kokybe. Ausinių viduje slypinti galinga JBL Pure Bass technologija atkurs visus – pačius žemiausius ir pačius aukščiausius – garso dažnius. Tai leis pajusti kiekvieną muzikos natą ir net pačius tyliausius skambesius.

BEGALINĖS GALIMYBĖS

Klausykite muzikos tiek, kiek norite! Belaidžių JBL TUNE 125TWS ausinių baterija pasižymi išskirtinėmis ištvermės savybėmis. Bateriją įkrovus iki galo, ausinės be pertraukos gros net 32 valandas. O geriausia tai, kad mėgautis mylimiausiais muzikos kūriniais neprireiks jokių laidų.

INTUITYVUS VALDYMAS

Pasinaudoję Bluetooth technologija belaides JBL TUNE 125TWS ausines akimirksniu suporuosite su savo išmaniuoju telefonu. Reguliuoti garsą ir atsiliepti į skambučius galėsite vos keliais mygtukų paspaudimais. Prisilietimui jautrius mygtukus rasite patogiai išsidėsčiusius ausinių šonuose.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.