Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės JBL Reflect Mini NC Patogios ir lengvos JBL Reflect Mini NC belaidės ausinės pasižymi išskirtine kokybe ir neišsenkančia energija - galingu garsu ir mylima galėsite mėgautis net 21 valandą. JBL Reflect Mini NC C2578 Belaidės ausinės JBL Reflect Mini NC juoda mėlyna Ausinės 0 149

Belaidės ausinės JBL Reflect Mini NC

Pasirinkite spalvą juoda mėlyna

Aprašymas

PATOGIOS, GARSIOS, IŠTVERMINGOS

MALONIAI PRIGLUNDANČIOS

Belaidės JBL Reflect Mini NC ausinės yra itin lengvos ir išsiskiria savo apgalvotu dizainu. Ausinės ausyse laikysis taip patogiai, jog net nepajusite, kad jas dėvite. JBL Reflect Mini NC nevargins ausies savo būvimu ir taip leis mėgautis mylimiausiais muzikos kūriniais dar ilgiau. Be to, ausinės turi integruotą mikrofoną, kurį galėsite panaudoti skambučių metu.

DAUGIAU NEI TIK GARSAS

Belaidės JBL Reflect Mini NC ausinės leis pasinerti į savo mėgstamiausia muziką. Šios kompaktiškos ir lengvos ausinės nustebins neįtikėtina garso kokybe. Belaidėse ausinėse slypinti profesionali Smart Ambient technologija, kuri sumažina aplinkos triukšmą, tačiau leidžia neizoliuojant savęs girdėti viską, kas darosi aplink jus.

NERIBOTOS GALIMYBĖS

JBL Reflect Mini NC ausinių bateriją įkrovus iki galo, ausinės be pertraukos gros net 21 valandą! Pritrūkus energijos ausines pilnai įkrausite vos per 2 valandas, o vos 10 minučių krovimas suteiks net 1 valandos muzikos klausymo galimybę. Ausines akimirksniu suporuosite su savo telefonu, o garsą reguliuosite mygtukais, esančiais ausinių šonuose.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.