Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės JBL FREE NC+ Kompaktiškos JBL Free NC+ suteiks jums daugiau laisvės ir klausymosi malonumo, kuris truks net 21 valandą. Ausinės geba blokuoti išorinį triukšmą, tad nieko netrugdomi galėsite pasinerti į savo mylimą muziką. JBL FREE NC+ C2533 Belaidės ausinės JBL FREE NC+ juoda Ausinės 0 159

Belaidės ausinės JBL FREE NC+

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

DAUGIAU GARSO IR LAISVĖS

MAŽIAU TRIUKŠMO

Šios naujosios ausinės leidžia pasinerti į savo mylimą muziką ir užtikrina pačio aukščiausio lygio garso kokybę. JBL Free NC+ veikia Ambient Aware bei TalkThrui technologijos, kurios leidžia pajusti kiekvieną natą, neįzoliuojant savęs ir girdint viską, kas darosi aplink.

PROFESIONALUS JBL GARSAS

Mėgaukitės kompaktiškomis ausinėmis, kuriose telpa galinga JBL garso kokybė. JBL Free NC+ atkuria tiek aukštus, tiek žemus garso dažnius. Be to, ausinės pasižymi ir įspūdingomis ištvermės savybėmis – iki galo įkrovus jų bateriją, ausinės be pertraukos gros net 21 valandą.

NERIBOTA LAISVĖ

Kartu su belaidėmis JBL Free NC+ ausinėmis muzika visada bus pasiekiama ranka. Ausines akimirksniu suporuosite su savo telefonu ir galėsite džiaugtis dar patogesne kasdienybe. JBL Free NC+ garsą reguliuosite bei į skambučius atsiliepsite intuityviais mygtukais arba išsikviesdami išmanųjį asistentą.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.