Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport Beoplay E8 belaidės ausinės pasižymi galimybe groti net iki 30 valandų, itin kokybišku garsu ir pažangiausiais garso technologijų sprendimais. Bang&Olufsen Beoplay E8 Sport C2504 Belaidės ausinės Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport juoda mėlyna Ausinės 0 349

Belaidės ausinės Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport

Pasirinkite spalvą juoda mėlyna

Aprašymas

GERIAUSIA GARSO KOKYBĖ SPORTO AISTRUOLIAMS

PASIRENGĘ BET KOKIEMS IŠŠŪKIAMS

Mėgaukitės mylima muzika bet kokiu oru ir bet kokiose treniruotėse. Ausinės yra atsparios vandeniui ir prakaitui, nes yra sukurtos iš aukščiausios įmanomos kokybės medžiagų, kurios sumaniai apjungtos į vientisą Bang & Olufsen inžinierių kūrinį. Jos nebijo trumpalaikio panardinimo po vandeniu į metro gylį, todėl jas lengva prižiūrėti po treniruotės nuplaunant tekančio vandens srove. Kompaktiškas, bet ergonomiškas dizainas užtikrina, kad ausinės ausies kanale laikysis tvirtai, nepriklausomai nuo to, kokia sportine veikla užsiimate.

IŠSKIRTINAI IŠTVERMINGA BATERIJA

Beoplay E8 Sport ausinės neturi lygių, kai kalbama apie baterijos ištvermę. Vienas pilnas įkrovimas iš ausinių dėkliuko leis mėgautis muzika net iki 7 valandų. Greita, vos 20 minučių įkrova suteiks energijos 90-iai minučių muzikos. Kompaktiškas ausinių dėklas, pilnai įkrautas, ausines galės įkrauti dar 3,5 karto, tad iš viso ausinės galės groti net iki 30 valandų. Ausinių dėklas palaiko belaidį Qi standarto krovimą, tad jei turite tokio tipo belaidį kroviklį – jis puikiai tiks ir Beoplay E8 Sport įkrauti.

NAUJOS GARSO KOKYBĖS AUKŠTUMOS

Suteikite savo treniruotėms naujos kokybės ritmą su galingu, tiksliu ir meistriškai subalansuotu Beoplay E8 Sport garsu. Muzikos klausymo patirtį galite lengvai suasmeninti su BeoSonic – keisdami ekvalaizerio nustatymus tam skirtoje Bang & Olufsen programėlėje. Keturi integruoti mikrofonai užtikrina, kad jūsų pašnekovas skambučių metu jus girdės aiškiai ir be trukdžių. Į skambučius atsiliepsite ir muziką valdysite tiesiog paliesdami ausinių paviršių, tad telefonas galės likti kišenėje.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.