Belaidės ausinės JBL LIVE 300TWS Kompaktiškos ir išties belaidės JBL LIVE 300 TWS ausinės, su itin ilgaamže baterija, galingu garsu ir daugybe papildomų funkcijų tikram melomanui. JBL LIVE 300TWS C2210 Belaidės ausinės JBL LIVE 300TWS juoda Ausinės 0 149

Belaidės ausinės JBL LIVE 300TWS

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

KOMPAKTIŠKOS, GALINGOS, IŠTVERMINGOS

KOKYBIŠKAS JBL GARSAS

Nors ausinės kompaktiškos, jos yra pakankamai galingos, o atkuriamas garsas – skaidrus ir aiškus. Ausinės palaiko ir įvairius balso asistentus, jas galima naudoti kaip laisvų rankų įrangą skambučiams. Ambient Aware ir TalkThru funkcijos leidžia pasirinktinai girdėti aplinką, savo pašnekovą net nenusiimant ausinių, arba visiškai izoliuoti aplinkos garsus.

IŠSKIRTINAI IŠTVERMINGA BATERIJA

Pilnai įkrovus ausines, jų nenusiimti galėsite net 6 valandas – tiek ilgiausiai gali trukti jūsų muzikos klausymo sesija. Ausines įkraunantis dėkliukas dar sukaupia energijos atsargą papildomoms 14 valandų. Be to, įkrovus ausines tik 10 minučių, muzikos klausysitės visą valandą.

KOMFORTAS IR ATSPARUMAS

Šios ausinės yra atsparios prakaitui, o IPX5 sertifikatas garantuoja, kad ausinės atlaikys ir vandens purslus. Taigi, su jomis galėsite ne tik aktyviai sportuoti, bet ir bėgioti lietuje be baimės sugadinti ausines. Ausinės puikiai laikosi bet kokios formos ausyse – komplekte rasite keturių dydžių antgalius.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.