Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės SteelSeries Arctis 1 Belaidės ausinės Arctis 1 sukurtos žaidėjams, bet puikiai tiks ir muzikos mėgėjams. Žaidžiant jos tarnaus kaip tobulas komunikacijos įrankis, o atsitraukus nuo kompiuterio taps nepakeičiama atsipalaidavimo priemone. Steelseries Belaidės ausinės SteelSeries Arctis 1 C2170 Belaidės ausinės SteelSeries Arctis 1 Smart gadgets 0 120

Belaidės ausinės SteelSeries Arctis 1

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

PATIKIMOS, IŠSLAISVINANČIOS, NEPAMAINOMOS

DAR TURTINGESNEI PATIRČIAI

Naujosios belaidės Arctis 1 Wireless ausinės sukurtos specialiai žaidėjams, norintiems dar labiau pasinerti į virtualius pasaulius. Modelis akimirksniu suporuojamas tiek su asmeniniais kompiuteriais, tiek su Play Station 4, tiek Nintendo Switch, tiek Android sistemomis. Ausinės išsiskiria ypatingai mažu delsos laiku, o tai labai patiks žaidėjams, intensyviai besivaržantiems internete, kur svarbi kiekviena sekundės dalis. Arctis 1 Wireless ne tik tobulai atkuria garsą, taip padėdamos dar labiau įsitraukti į žaidimą, bet ir blokuoja aplink jus esantį triukšmą, todėl jūsų komandos draugai jus visada girdės aiškiai ir skaidriai.

KASDIENIAM GYVENIMUI

Arctis 1 Wireless visų pirma sukurtos žaidimams, bet gali gerokai daugiau. Kai atsitrauksite nuo savo asmeninio kompiuterio ar planšetės, bei nuimsite nuo jų mikrofoną, jos virs nepakeičiama muzikos klausymosi priemone. Tvirtos, patikimos ir ilgaamžės ausinės pagamintos iš tvirtų medžiagų, todėl bus su jumis visur ir visada. Iki galo įkrautos, jos veiks net iki 20 valandų, todėl muzika galės niekada nesibaigti.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.