Ausinės su laidu SteelSeries Arctis 3 Dar labiau pasinerkite į žaidimų pasaulį su garsą tobulai atkuriančiomis, ypač maloniai prie ausų priglundančiomis, specialiai žaidėjams sukurtomis ausinėmis Arctis 3. Steelseries Ausinės su laidu SteelSeries Arctis 3 C2171 Ausinės su laidu SteelSeries Arctis 3 juoda Smart gadgets 0 100

Ausinės su laidu SteelSeries Arctis 3

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

RYŠKIOS, PATOGIOS, UNIVERSALIOS

GERIAUSIEMS ŽAIDĖJAMS

Naujosios Arctis 3 ausinės sukurtos specialiai žaidėjams, ieškantiems įrankio, kuris padėtų jiems būti dar geresniems. Arctis 3 ne tik tobulai atkuria garsą, taip padėdamos dar labiau įsitraukti į žaidimų pasaulį, bet ir blokuoja aplink jus esantį triukšmą, todėl jūsų komandos draugai jus visada girdės aiškiai ir skaidriai. Jose taip pat veikia Arctis ClearCast mikrofonas su dvikrypte garso sistema, naudojama lėktuvuose. Jo dėka jūsų balsas visada skambės ypatingai natūraliai.

KASDIENIAM KOMFORTUI

Arctis 3 sukurtos žaidimams, bet gali gerokai daugiau. Nenaudojamos pagal tiesioginę paskirtį, jos taps tiesiog tobulu muzikos klausymosi įrankiu. Nors ausinės lengvos, pagamintos iš sporto pramonėje naudojamų patogių medžiagų, jos tuo pačiu ir neįtikėtinai tvirtos bei ilgaamžės. Be to, Arctis 3 garsiakalbiai geba atkurti net ir pačius subtiliausius skambesius, todėl pasinerti į kitą pasaulį – nesvarbu, žaidimų ar muzikos – dar niekada nebuvo taip lengva.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.