Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės Beats Studio Buds Beats Studio Buds užtikrina įtraukiantį garsą, kuris perduoda muzikos emociją iš studijos tiesiai į jūsų ausis. Kompaktiško dizaino ausinėse integruota aplinkos triukšmo slopinimo funkcija. Apple Beats Studio Buds C2931 Belaidės ausinės Beats Studio Buds juoda balta raudona Ausinės 0 149

Belaidės ausinės Beats Studio Buds

Pasirinkite spalvą juoda balta raudona

Aprašymas

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS GARSAS

VALDYKITE TRIUKŠMĄ

Dinamiškai blokuokite nepageidaujamą aplinkos triukšmą su aktyvaus aplinkos triukšmo slopinimo funkcija. Kai norite girdėti aplinkos garsus, tiesiog įjunkite „Transparency mode“ režimą, kuris naudoja išorės mikrofonus leidžiančius girdėti jus supančios aplinkos garsus, kartu su grojama muzika.

IKI 8 VALANDŲ GARSO

Beats Studio Buds ausinės vienu įkrovimu leis klausytis muzikos iki 8 valandų, o ausines vis pakraunant dėkliuke, ausinių baterija išlaikys dar ilgiau: muzikos galėsite klausytis iki 24 valandų! Ausinės taip pat palaiko greito įkrovimo funkciją — įkrovus 5 minutes, muzikos galėsite klausytis 1 valandą.

SUDERINIMAS SU APPLE IR ANDROID ĮRENGINIAIS

Ausines galėsite greitai ir lengvai suporuoti su Apple ar Android įrenginiais. Norint naudotis laisvų rankų įranga su Apple įranginiu, tiesiog iškvieskite Siri asistentą. Jeigu naudojate Android įrenginį, parsisiųskite „Beats“ programėlę ir naudokitės papildomomis ausinių funkcijomis.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.