Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Samsung Galaxy Buds2 Belaidės Samsung Galaxy Buds2 nustebins ne tik aukščiausio lygio garso kokybe bei intuityvu valdymu, bet ir neįtikėtinomis baterijos savybėmis. Samsung Galaxy Buds2 C2823 Samsung Galaxy Buds2 juoda balta violetinė Chaki Ausinės 0 149

Samsung Galaxy Buds2

Aprašymas

PASINERKITE Į MUZIKOS PASAULĮ

PAJUSKITE DIZAINO KOMFORTĄ

Šias, vos kelis gramus sveriančias, Samsung Galaxy Buds2 ausines nešiositės lengvame ir maloniai prie rankų priglundančiame dėkle, kuris patogiai tilps jūsų kišenėje. Be to, pačios ausinės yra sukurtos pritaikant ergonomiškus sprendimus. Jos akimirksniu priglus prie jūsų ausies bei nevargins jų savo buvimu, todėl mėgstamos muzikos galėsite klausyti valandų valandas.

PAŠALINKITE APLINKOS TRIUKŠMĄ

Nepaisant savo kompaktiško ir minimalaus dizaino, Samsung Galaxy Buds2 ausinės savyje talpina didelę profesionalų sukurtą kokybę. Pažangūs sprendimai garantuos nepriekaištingą skambesį – aiškiai girdėsite kiekvieną natą, patirsite kiekvieną žemą dažnį. O geriausia tai, jog pasinaudoję ausinėse veikiančia garso blokavimo ANC technologija galėsite reguliuoti ir pašalinti net iki 98 % foninio triukšmo.

MĖGAUKITĖS MUZIKA ILGIAU

Samsung Galaxy Buds2 naudotis ypač paprasta – pasitelkę Bluetooth technologiją ausinukus lengvai suporuosite su savo išmaniuoju telefonu. Pirmą kartą tai padarysite vos vienu mygtuko paspaudimu, o po to ausinės viską padarys už jus. Mėgstama muzika galėsite mėgautis dar ilgiau - pilnai įkrautos ausinės gros net 5 valandas, o dėklo baterijoje esančios energijos užteks net 20 valandų.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.