Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Samsung Galaxy Buds Pro Su šiomis belaidėmis Samsung Galaxy Buds Pro girdėsite tik pačius svarbiausius dalykus. Integruoti technologiniai sprendimai veikia išvien su unikaliu dizainu ir leidžia mėgautis nepriekaištinga garso kokybe bet kokiomis sąlygomis. Samsung Galaxy Buds Pro C2593 Samsung Galaxy Buds Pro juoda violetinė sidabrinė Ausinės 0 229

Samsung Galaxy Buds Pro

Aprašymas

GARSO KOKYBĖ, PRIKAUSTANTI DĖMESĮ

TIK SVARBIAUSI GARSAI

Nedidelės belaidės ausinės, kurios savyje talpina didelę profesionalų sukurtą kokybę. Su išmaniąją ANC technologija galėsite reguliuoti aplinkos garsą ir pašalinti iki 99 % foninio triukšmo. Vidiniai bei išoriniai garsiakalbiai seks kiekvieną garsą realiu laiku, o išmanusis algoritmas sumažins aplinkoje vykstantį šurmulį tiek, kiek norėsite jūs.

PRISITAIKYMAS PRIE JŪSŲ

Sukurta jums, todėl jūsų balsas čia svarbiausias. Ausinėse įdiegta Voice Detect funkcija, išgirdusi jūsų tariamus žodžius, iš ANC persijungia į aplinkos garso funkciją. Tai reiškia, kad jums nebereikės išimti ausinių, jei norėsite dalyvauti pokalbyje ir aiškiai išgirsti pašnekovo tariamus žodžius.

GARSO KOKYBĖ RAUNA STOGĄ

Viskas dėl AKD sukonfiguruotų dviejų krypčių garsiakalbių, kurie jūsų ausims atiduos subalansuotą garsą ir platų dažnių diapazoną. Visos natos bus išgirstos, o aukšti ir žemi dažniai taps ne iššūkiu, o malonumu. Trys integruoti garsiakalbiai leis mėgautis aukščiausios kokybės skambučiais, o dizaino sprendimai užtikrins, kad vėjo sukeliamas triukšmas būtų lygus nuliui.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.