Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Samsung Galaxy Buds Live Belaidės ausinės Samsung Galaxy Buds Live su aktyvaus garso slopinimo sistema išsiskiria savo unikaliu dizainu ir aukščiausiu komforto lygiu. Samsung Galaxy Buds Live C2324 Samsung Galaxy Buds Live bronzinė Ausinės 0 169

Samsung Galaxy Buds Live

Pasirinkite spalvą bronzinė

Aprašymas

DAUGIAU STILIAUS, MUZIKOS, PASIMĖGAVIMO

SUBTILUS IR PATOGUS DIZAINAS

Naujosios Samsung Galaxy Buds Live akimirksniu patrauks jūsų akį savo išskirtiniu dizainu. Pupos formos, spindinčios bronzos, baltos arba juodos spalvos ausinės ne tik atrodo tobulai. Jos ypatingai lengvai ir patogiai įslysta į jūsų ausis, idealiai atkartodamos jų formą. Tai reiškia, kad net ir dėvėdami jas valandų valandas jausitės taip komfortabiliai, kad net pamiršite, jog iš viso esate su ausinėmis.

GIRDĖKITE TAI, KĄ NORITE GIRDĖTI

Samsung Galaxy Buds Live – tai pirmosios gamintojo ausinės su aktyvia garso slopinimo sistema, todėl jos tobulai tiks toms dienoms, kai norisi atsitraukti nuo išorinio pasaulio ir jo keliamo triukšmo. Mėgautis mylima muzika dar niekada nebuvo taip lengva. Kompaktiškame korpuse iš tikrųjų slepiasi ypač galingi 12 mm garsiakalbiai, tobulai atkuriantys kiekvieną natą.

NEPRARASKITE RYŠIO NEI AKIMIRKAI

Samsung Galaxy Buds Live ypač lengvai ir intuityviai suporuojamos su kitais prietaisais. Atsiliepti į skambučius, perjungti dainą, sustabdyti, pagarsinti ar patildyti muziką galėsite tiesiog paliesdami ausinių paviršių. Tokiu komfortu mėgausitės praktiškai be jokių suvaržymų. Samsung Galaxy Buds Live be sustojimo groja 6 valandas, o patogus krovimo dėklas šį laiką prailgins iki 21 valandos.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.