Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės Huawei Freebuds Pro Itin pažangios Huawei FreeBuds Pro ausinės su aktyvaus triukšmo slopinimo funkcija ir net iki 30 valandų baterijos ištverme. Huawei Freebuds Pro C2478 Belaidės ausinės Huawei Freebuds Pro juoda balta Ausinės 0 179

Belaidės ausinės Huawei Freebuds Pro

Pasirinkite spalvą juoda balta

Aprašymas

MAŽIAU TRIUKŠMO, DAUGIAU MUZIKOS

PAŽANGUS TRIUKŠMO SLOPINIMAS

Ausinėse įdiegtas hibridinis triukšmo slopinimas. Į vidų ir į išorę nukreipti mikrofonai aptinka ausies išorėje ir viduje likusį triukšmą, o išmanus algoritmas jį pašalina. Huawei FreeBuds Pro automatiškai atpažįsta aplinkos garsus ir pritaiko vieną iš slopinimo režimų geriausiai klausymo patirčiai. Ultra režimas – didžiausia triukšmo izoliacija, jaukus režimas – praverčia esant nestipriam triukšmui, o bendrasis režimas įsijungs įprasto triukšmingumo aplinkoje.

SUMANIOS FUNKCIJOS

Jums nereikia nusiimti šių ausinių, kai reikia pakalbėti su kolega darbe ar išgirsti dialogą. Ilgiau paspaudus valdymo paviršių, įsijungs sąmoningumo režimas, kuris leis geriau girdėti žmogaus balsą. Ausinių ekvalaizeris automatiškai pritaiko ausinių skambesį taip, kad jis būtų subalansuotas geriausiai kiekvieną kartą ir užtikrintų maksimaliai gerą klausymo patirtį. Ausines lengva valdyti liečiant ir jos net geba įvertinti, kaip gerai jas įsidėjote į ausies kanalą.

APGALVOTAS DIZAINAS

Ausinės sukurtos taip, kad išlygintų slėgį tarp ausies vidinės dalies ir išorės – taip išvengiama nepatogumo jausmo. Komplektacijoje rasite skirtingų dydžių silikoninius antgalius individualiam pritaikymui. Dėl kompaktiško dizaino net nepajusite, kad jas dėvite. Pilnos baterijos įkrovos pakaks iki 30 valandų muzikos: 7 valandos energijos ausinėse ir dar 23 – dėkliuke. Įjungus triukšmo slopinimą, grojimo laikas išlieka įspūdingas – iki 20 valandų.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.