Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės Huawei Freebuds 4 Nuo šiol ritmą nešiokitės su savimi - Huawei Freebuds 4 įdiegta 14,3 mm LCP garsiakalbio membrana puikiai varijuoja ir perteikia net iki 40 kHz dažnių garsą. Dabar į muziką susitelksite dar lengviau. Huawei Freebuds 4 C2864 Belaidės ausinės Huawei Freebuds 4 balta Ausinės 0 159

Belaidės ausinės Huawei Freebuds 4

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

TOBULOS MELOMANO PALYDOVĖS

PUIKIOS RAIŠKOS GARSAS

Ženkite į išskirtinės garso kokybės pasaulį su Huawei FreeBuds 4. Kištukuose įdiegta 14,3 mm LCP garsiakalbio membrana lengvai perteikia aukštų, net iki 40 kHz dažnių garsą. Pasirūpinta ir žemais tonais - papildomi stiprintuvai kuria erdvės pojūtį ir kūną išjudinančius įspūdingus stipriuosius dažnius.

PRITAIKYTI BŪTENT JUMS

Pasinerti į muzikos gelmes padės net keli triukšmo slopinimo režimai. Ausinės prisitaikys prie jūsų unikalios ausies formos, palaikys tolygų oro slėgį ir leis girdėti svarbius aplinkos garsus. Viską kotroliuokite vos keliais paspaudimais, naudodamiesi abejose ausinėse integruotu, prisilietimu aktyvuojamu, valdymu.

LENGVUMAS IR KOMFORTAS

Nuo šiol ritmą nepertraukiamai galėsite nešiotis visur - ypač lengvos ausinės ir įkroviklis puikiai tilps jūsų delne, jas lengvai susiesite net su dviem įrenginiais iškart. Prireikus mėgaukitės ir tobuliems įrašams pritaikyta ir nepageidaujamą foninį triukšmą pašalinančia HD garso įrašymo funkcija.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.