Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Belaidės ausinės Huawei Freebuds 3i Huawei FreeBuds 3i ausinės pasižymi 18 valandų baterijos ištverme ir itin pažangiais aktyvaus triukšmo slopinimo sprendimais. Huawei Freebuds 3i C2477 Belaidės ausinės Huawei Freebuds 3i Ausinės 0 99

Belaidės ausinės Huawei Freebuds 3i

Pasirinkite spalvą juoda balta

Aprašymas

IŠGIRSKITE DAUGIAU MUZIKOS

AKTYVUS TRIUKŠMO SLOPINIMAS

Ausinės turi aktyvaus triukšmo slopinimo sistemą. Į vidų ir į išorę nukreipti mikrofonai analizuoja triukšmą tiek išorėje, tiek ausies viduje, o išmanus algoritmas jį pašalina. Huawei FreeBuds 3i tokiu būdu gali sumažinti triukšmo lygį net 32 decibelais. Mėgaukitės muzika, filmais, ir mėgiamu turiniu be jokių pašalinių trukdžių.

ŠIUOLAIKIŠKAS DIZAINAS IR PUIKI BATERIJA

Nors ausinės atrodo mažytės, jos geba atkurti galingą ir aukštos kokybės garsą. Ausinės puikiai priglunda prie ausies kanalo dėl keičiamų silikoninių antgalių, o jas valdyti galima tiesiog liečiant jų kotelį. Pilnai įkrovus ausines ir jų dėklą, turėsite energijos atsargą net 18 valandų muzikos.

GERESNI POKALBIAI

Aktyvaus triukšmo slopinimo sistema naudojama ne tik klausantis muzikos. Dėl sumanaus mikrofonų išdėstymo, jūsų pašnekovai visada aiškiai girdės jūsų balsą, o jūs girdėsite juos – nesvarbu, ar esate triukšmingoje kavinėje, parduotuvėje ar dalyvaujate video konferencijoje.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.