Į viršų
Belaidė apsaugos kamera Arlo Go Naujoji stebėjimo kamera Arlo Go neturi jokių laidų, o vaizdą perduoda 4G arba 3G ryšiu, o valdoma gali būti tiesiog iš jūsų telefono. Dar daugiau saugumo ir informacijos be jokių papildomų rūpesčių. Arlo C1853 Belaidė apsaugos kamera Arlo Go balta Smart gadgets 0 449

Belaidė apsaugos kamera Arlo Go

Pasirinkite spalvą balta
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.

Jei norite užsisakyti šį įrenginį su pristatymu į namus, užpildykite šią formą.

Aprašymas

Užtikrinkite savo turto saugumą naudodami iš tiesų šiuolaikiškas priemones. Naujoji stebėjimo kamera Arlo Go neturi jokių laidų, vaizdą perduoda 4G arba 3G ryšiu, o valdoma gali būti tiesiog iš jūsų telefono. Dar daugiau saugumo ir informacijos, tik be jokių papildomų rūpesčių ir sudėtingos priežiūros.

Platesnis žvilgsnis į saugumą
Arlo Go leis pamiršti vietos apribojimus. Kamerai nereikia nei elektros lizdo, nei WI-FI signalo. Vaizdą ji perduoda naudodama mobilųjį internetą, mat joje veikia SIM kortelė. Kamerą nesunkiai įrengsite jums reikiamoje vietoje. Vaizdą ji puikiai mato net ir tamsoje, bei gali pasiūlyti 130 laipsnių regos kampą. Maža to, kamera ir puikiai girdi. Joje įmontuotas specialus garsiakalbis ir mikrofonas.

Tobulo patikimumo
Naujoji Arlo Go pasižymi ypatingu atsparumu. Ji visiškai sandari, nebijo nei dulkių, nei vandens, todėl gali būti montuojama, kur tik jums jos bereikėtų. Ypatingai talpi baterija leis be nerimo palikti kamerą neprižiūrimą ir žinoti, jog ji tikrai veikia. Nesijaudinti galėsite ir dėl medžiagos, kurią Arlo Go fiksuoja. Specialioje nemokamoje internetinėje duomenų saugykloje ji saugoma net 7 dienas ir visada bus lengvai pasiekiama.

Paprastai valdoma
HD raiškas padarytus vaizdo įrašus peržiūrėti galėsite bet kur ir bet kada. Parsisiuntę specialią aplikaciją jau sukauptą medžiagą ar tiesioginę transliaciją stebėsite tiek per telefoną, tiek per planšetę, tiek per kompiuterį. Aplikacijos dėka, užfiksavus įtartiną judėjimą ar galimą pavojų, akimirksniu sulauksite pranešimo. Rūpintis savo turtu ar gauti informaciją apie tai, kas vyksta jūsų stebimoje vietoje, dabar kaip niekada patogu.

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

Kėdainiai Basanavičiaus g. 93 (PC MAXIMA) Salonas I–V 10:00–19:00, VI 10:00–18:00, VII 10:00–17:00,(VII pietūs 13:00–14:00)
Šiauliai Aido g. 8 (PPC Akropolis) Salonas I–VII 10:00–21:00
Vilnius Ozo g. 25 (PPC AKROPOLIS) Salonas I–VII 10:00–22:00

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.