Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Valdoma vidaus stebėjimo kamera EZVIZ C6CN Apsauginė vidaus kamera EZVIZ C6CN mato daugiau, todėl jūs galite gyventi ramiau. 360° matymo kampas užfiksuoja ir tai, kas juda, ir tai, kas stovi vietoje. Ezviz C6CN C2444 Valdoma vidaus stebėjimo kamera EZVIZ C6CN Vaizdo kameros 0 63

Valdoma vidaus stebėjimo kamera EZVIZ C6CN

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

VISKĄ MATANTI, VISKĄ SAUGANTI

NIEKO NEPRALEISKITE

Šioje apsauginėje vidaus kameroje pūpsanti akis mato viską – 360° matymo kampas užtikrina maksimalų regėjimo lauką, todėl jūs nepraleisti nieko. Taip pat, aptikusi judantį objektą, kamera geba sekti kiekvieną judesį ir realiu laiku informuoti apie jo judėjimo trajektoriją.

(NESI)NAUDOKITE TADA, KADA NORITE

Naudokite šią kamerą taip, kaip patogu jums. Padėkite ant lentynos ar stalo, o jei norite šiek tiek įdomumo, galite kamerą apversti ir kabinti ją ant lubų ar sienos. Ji puikiai veiks bet kokiu atveju. Taip pat, jei norėsis daugiau privatumo, parsisiųskite į savo išmanųjį telefoną EZVIZ programėlę ir valdykite kameros objektyvo būseną.

NENUTRŪKSTAMAS RYŠYS

C6CN kamerą galite prijungti prie namuose esančio interneto ryšio laidiniu arba belaidžiu būdu. Taip bus užtikrintas stabilus ir nenutrūkstamas ryšys. O visą informaciją galėsite išsaugoti ne tik integruotoje MicroSD 256 GB talpos kortelėje, bet ir EZVIZ Cloud saugykloje. Pasirinkite jums tinkamiausią būdą.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.