Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Vidaus stebėjimo kamera EZVIZ C1HC EZVIZ C1HC yra nedidukė apsauginė vidaus kamera, kuri pasirengusi padėti jums kiekviename žingsnyje: itin paprastai montuokite ją norimoje vietoje, kameros pagalba bendraukite su namiškiais net tada, kai esate toli nuo jų. Ezviz C1HC C2445 Vidaus stebėjimo kamera EZVIZ C1HC Vaizdo kameros 0 60

Vidaus stebėjimo kamera EZVIZ C1HC

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

MAŽOS KAMEROS DIDELI PRIVALUMAI

YRA VISKAS, KO REIKIA

EZVIZ C1HC kameroje rasite nemažai svarių argumentų, kodėl ji turėtų atsidurti jūsų namuose: kompaktiškumas, galimybė nakties metu stebėti vaizdą 12 metrų atstumu, realiu laiku vykstantis pokalbis su namuose likusiais ir itin paprastas montavimas. Vien tik pliusai, tiesa?

ŽINOKITE VISKĄ

Net jei būsite išvykę, galėsite žinoti viską, kas vyksta namuose. C1HC nuosekliai įrašo kiekvieną judesį, netgi tuos, kurie nutinka tamsoje ir siunčia išsaminius pranešimus į jūsų telefoną. Namai su šia kamera bus pasiekiami vieno skambučio pagalba, nes pažangi dvipusio garso sistema ir EZVIZ programėlė leis paskambinti ir be trukdžių bendrauti su savo namiškiais.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.