Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Stebėjimo kamera Eufy 2 Pro Eufy 2 Pro stebėjimo kamera suteiks jūsų namas papildomo saugumo. Ši ištverminga kamera fiksuoja itin ryškų bei detalų vaizdą, tad pro jūsų akis nepraslys net smulkiausia detalė. eufy 2 Pro C2660 Stebėjimo kamera Eufy 2 Pro balta Vaizdo kameros 0 199

Stebėjimo kamera Eufy 2 Pro

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

IŠMANI NAMŲ APSAUGA

GYVENKITE SAUGIAI

Namai – tai vieta, kurioje kiekvienas norime jaustis saugiai. Naujausių technologijų dėka pasirūpinti namų saugumu bus dar lengviau. Išmaniai namų priežiūrai sukurta Eufy stebėjimo kamera palengvins jūsų gyvenimą ir užtikrins jūsų bei namų ramybę. Matykite viską, kas vykta jūsų namuose ir aplink juos, kad ir kur bebūtumėte. Susieję kamerų sistemą su išmaniuoju telefonu, įspėjamuosius pranešimus gausite akimirksniu.

SUMANIOS TECHNOLOGIJOS

Dėka išmanių technologijų Eufycam 2 Pro gali fiksuoti itin ryškų ir detalų, net 2K raiškos, vaizdą. Kameroje integruota ištverminga baterija leis pamiršti varginančius laidus – kameros veikimui užteks tik bevielio Wi-Fi ryšio. Specialaus laikiklis bei prastoms oro sąlygoms atsparus dizainas leis kamerą patogiai pritvirtinti bet kurioje namų vietoje, net ir lauke. Pastabus nakties rėžimas ir dirbtinio intelekto technologija automatiškai sufokusuos vaizdą ir nepraleis nė vienos detalės. Be to, įspėjimams perduoti kamera turi integruotą garsiakalbį bei mikrofoną.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Apsauga nuo drėgmės ir dulkiųIP67
Veikimo principasWiFi
CloudasTaip
Kur saugoma informacijaBazinės stotelės vidinėje atmintyje

Baterija

Aktyvaus veikimo trukmė, iki (val.)12 mėn.

Kamera

Raiška2K
Matymo kampas140
Naktinis matymasTaip

Garsas

Garsiakalbis/MikrofonasTaip/Taip

Kitos funkcijos

Papildoma informacijaVeikia su išmanių namų platformomis Apple HomeKit, Google home assistant, Amazon Alexa
JudesysTaip
Žmogaus atpažinimasTaip (vietinis)
Veido atpažinimasTaip
PranešimaiTaip
Aktyvių zonų nustatymasTaip
Kameroje integruota sirenaTaip

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.