Apple iMac 27 Retina 5K SC i5 3.0GHz (2019) Naujasis iMac su Retina ekranu išsiskiria savo galia ir greičiu, todėl yra tiesiog tobulas darbo įrankis daug dirbantiems su video bei vaizdo medžiaga. Apple iMac 27 Retina 5K SC i5 3.0GHz (2019) C2112 Apple iMac 27 Retina 5K SC i5 3.0GHz (2019) Nintendo 2199

Kaina be sutarties 2199,00 EUR

Įtraukti į palyginimą

Apple iMac 27 Retina 5K SC i5 3.0GHz (2019)

Pasirinkite spalvą sidabrinė

Aprašymas

GALINGAS, RYŠKUS, EFEKTYVUS

NE TIK GALINGAS, BET IR STILINGAS

iMac serijos kompiuteriai visada buvo tikrais dizaino madų diktuotojais. Naujausia jo versija toliau tęsia šias tradicijas. Tai elegantiškas, grakštus stalinis kompiuteris, sukurtas vadovaujantis „viskas viename“ principu. Tačiau jo stilius – tai tik viena dedamoji. Daug svarbiau tai, ką iMac sugeba. Modelyje gausu pačių naujausių ir funkcionaliausių technologinių sprendimų. Naujausios kartos procesoriai, sparti ir talpi atmintis, analogų beveik neturinčios grafinės savybės ir kiti sprendimai dar labiau palengvins jūsų darbą bei pagerins jo rezultatus.

EKRANAS, NUO KURIO NEATPLĖŠITE AKIŲ

iMac jums suteiks galimybę pasaulį pamatyti dar ryškiau ir spalvingiau. Net 5K raiška vaizdą atkuriantis Retina ekranas filmo ar serialo peržiūrą paverčia tikru malonumu. Modelis sugeba atkurti net milijardą skirtingų atspalvių, o taip pat su nepriekaištingu kruopštumu perteikia kiekvieną detalę. Būtent dėl šių savybių iMac yra nepamainomas pagalbininkas tiems, kurie daug dirba prie video mantažo ar nuotraukų redagavimo. Kai valdai tokios galios ir kokybės įrankį, atsiranda galimybė įgyvendinti kiekvieną savo kūrybinį sumanymą.

SPARČIAUSIAS IR GALINGIAUSIAS

iMac nėra neįveikiamų uždavinių. Savo galia ir greičiu jis sugebės nustebinti net ir pačius reikliausius. Modelyje veikia pažangiausi aštuonių branduolių devintos kartos Intel Core procesoriai bei ypatingai sparčios grafikos technologijos. Visa tai užtikrina, kad kiekviena užduotis bus įvykdyta akimirksniu. Speciali Turbo Boost technologija jam leidžia pasiekti net 5 GHz greitį. Tai reiškia, kad savo spartumo jis nepraras net ir jums aktyviai dirbant su tomis programomis, kurios reikalauja daugiausiai kompiuterio resursų.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)516 x 650 x 203 mm
Svoris (g)9.42 kg
Meniu lietuvių kalba

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaMac OS
Operacinės sistemos versijamacOS Mojave
Procesorius (CPU)Šešių branduolių Intel Core i5 (3.0GHz)

Baterija

Integruota baterija

Ekranas

Ekrano dydis (coliais)27 colių (įstrižainė)
Ekrano raiška (px)5120 x 2880 px
Ekrano tipasRetina ekranas

Atmintis

Operatyvioji atmintis (RAM)8 GB
Vidinė atmintis (GB)1 TB
Atminties kortelių lizdaiSDXC

Ryšys ir duomenų perdavimas

Bevielis internetas (Wi-Fi)802.11ac
Bluetooth4.2
USB jungtis4x USB 3, 2x Thunderbolt 3 (USB-C)

Kamera

Pagrindinė kameraFaceTime HD

Garsas

Muzikinis grotuvas
Stereo garsiakalbiai

Kitos funkcijos

Papildoma informacijaKomplektacijoje rasite ir Magic Keyboard bei Magic Mouse 2.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.