Veiksmo kamera GoPro Hero 7 Black GoPro Hero 7 Black - daugybę funkcijų turinti kamera su puikia stabilizavimo funkcija, intuityviu valdymu, bei atsparumu vandeniui. GoPro Hero 7 Black C1769 Veiksmo kamera GoPro Hero 7 Black juoda Vaizdo kameros 0 429

Veiksmo kamera GoPro Hero 7 Black

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

NE TIK EKSTREMALIEMS POTYRIAMS

DAUGIAU GALIMYBIŲ KŪRYBIŠKUMUI

GoPro Hero7 Black filmuoja net 4K raiška ir kuria 12MP raiškos aukštos kokybės nuotraukas. Naudojant „SuperPhoto“ režimą, GoPro Hero7 Black pritaiko HDR technologiją, pakoreguoja spalvų tonus ir sumažina triukšmą, taip optimizuodama Jūsų fotografuojamus kadrus. Galite fotografuoti ir RAW formatu, kad gautumėte aukštesnę nuotraukų kokybę ir daugiau laisvės nuotraukų redagavime.

NUOTYKIAIS DALINTIS LENGVA

Lengvai pereikite nuo filmavimo į dalinimąsi. Jūsų nuotraukos ir nufilmuoti kadrai automatiškai atsiranda GoPro aplikacijoje, kad galėtumėte lengvai ir greitai juos įkelti į socialinius tinklus ar išsiųsti žinutę. Arba pasidalinkite savo istorijomis iškart, dar vykstant pačiam veiksmui, gyvai transliuodami naudojant Facebook Live platformą. O jei norite aukštos rezoliucijos, transliaciją galite išsaugoti SD kortelėje.

NEĮTIKĖTINAI STABILUS VAIZDAS

Hypersmooth vaizdo stabilizavimas leidžia išgauti itin stabilų vaizdą nenaudojant jokio išorinio stabilizatoriaus. Hero7 Black nuspėja jūsų judesius ir kompensuoja kameros drebėjimą sukurdama neįtikėtinai sklandų vaizdą. Tai leidžia sukurti ir TimeWarp vaizdo įrašus – nufilmavus super stabilizuotą “timelapse” filmuką, pagreitinkite veiksmą iki 30 kartų, kad paverstumėte ilgai trunkančius įvykius į lengvai pasidalinamus momentus.

INTUITYVUS VALDYMAS

Šis modelis turi liečiamą ekraną, taip pat gali būti valdomas 14 galimų balso komandų, kaip “GoPro, take a photo”. Hero 7 Black žino, kada Jūs žiūrite į kamerą, kada šypsotės ir dar daugiau. GoPro aplikacija pasinaudoja šiais duomenimis, kad atrinktų geriausius kadrus ir sukurtų stulbinančius trumpus filmukus. Tvirtas korpusas ir atsparumas vandeniui iki 10 metrų gylio leidžia dalintis patirtimis, kurių negalite užfiksuoti su telefonu.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)62.3 mm x 44.9 mm x 33 mm
Svoris (g)116 g
Meniu lietuvių kalba

Baterija

Baterijos talpa (mAh)1220 mAh
Baterijos tipasLithium Ion (Li-Ion)

Atmintis

Dedasi atminties kortelė
Operacinės atminties tipasMicroSD

Ryšys ir duomenų perdavimas

Bevielis internetas (Wi-Fi)Yra
BluetoothYra
GPS
USB jungtisUSB-C

Kamera

Pagrindinė kamera12 MP
Vaizdo įrašymas4K60

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.