Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Stebėjimo kamera Reolink Go 4G Reolink Go 4G apsaugos kamera suteiks jūsų namams papildomo saugumo. Ši išmani kamera fiksuoja itin ryškų bei detalų vaizdą, o ištverminga baterija garantuoja nuolatinį aplinkos stebėjimą. Reolink Go 4G C2689 Stebėjimo kamera Reolink Go 4G balta Vaizdo kameros 0 249

Stebėjimo kamera Reolink Go 4G

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

IŠMANI STEBĖJIMO SISTEMA

SAUGŪS NAMAI IR GAMTA

Išmaniai namų priežiūrai sukurta Reolink Go 4G stebėjimo kamera užtikrins jūsų bei namų ramybę. Be to, šioje kameroje naudojami naujausios kartos tvarūs sprendimai, kurie padeda tausoti aplinką. Įsigiję papildomą Reolink saulės bateriją džiaugsitės ne tik nuolatiniu namų stebėjimu, bet ir saugosite gamtą.

PATIKIMA PRIEŽIŪRA

Reolink Go 4G apsaugos kamera užtikrina aukščiausios kokybės spalvingą bei ryškų Full HD vaizdą! Šie išmanūs sprendimai leis įrašytoje medžiagoje pastebėti pačias smulkiausias detales. Namų saugumui užtikrinti neprireiks jokių papildomų laidų – šios kameros veikimui užteks interneto SIM kortelės.

BEGALINĖ ENERGIJA

Nuolatinį namų stebėjimą užtikrins itin ištverminga įkraunama baterija, kurios talpa siekia net 7800 mAh. Tai dar ne viskas! Susieję šią vaizdo kamerą su savo išmaniuoju telefonu galėsite valdyti kamerą iš bet kurio pasaulio kampelio. Šias galimybes garantuos speciali Reolink App programėlė, kurios dėka pranešimus apie netikėtus pokyčius gausite akimirksniu.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Apsauga nuo drėgmės ir dulkiųIP65
Veikimo principas4G
CloudasEU nepalaikomas
Kur saugoma informacijaSD kortelėje, kameroje

Baterija

Baterijos talpa (mAh)7800 mAh
Aktyvaus veikimo trukmė, iki (val.)Priklauso nuo suveikimų skaičiaus
Saulės baterijų panelė (papildomai)Taip

Kamera

Raiška1080p
Matymo kampas120
Naktinis matymasTaip, 10 m

Garsas

Garsiakalbis/MikrofonasTaip/Taip

Kitos funkcijos

JudesysTaip
Žmogaus atpažinimasTaip
PranešimaiTaip
Kameros valdymasApps pagalba
Veikimo temperatūra-10 – +55

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.