Apsaugos kamera EZVIZ Mini O Plus Matykite savo namus bet kuriuo paros metu. Lengva, maža ir aukštos kokybės kamera sumontuojama paprastai ir greitai, o visi įtartini ženklai ar judesiai bus matomi jūsų telefono ekrane. Ezviz Mini O Plus C1858 Apsaugos kamera EZVIZ Mini O Plus balta Vaizdo kameros 0 69

Apsaugos kamera EZVIZ Mini O Plus

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

Paprasta, išmanu, saugu

SAUGŪS NAMAI DIENĄ IR NAKTĮ

Apsaugokite savo namus su ypatingąja Ezviz Mini O Plus. Lengva, maža ir itin lengvai montuojama kamera sugeba vaizdą fiksuoti 1080p HD kokybe, todėl pro jūsų akis neprasprūs nieko svarbaus. Net ir naktį viską matysite aiškiai ir skaidriai. Be to, Mini O Plus puikiai įrašo ir garsą, taip suteikdama jums dar daugiau informacijos.

LENGVAI MONTUOJAMA

Pamirškite vargus, kuriuos dažnai sukelia saugumo sistemų instaliacija. Mini O Plus naudojimui paruošite per kelias minutes. Kamera montuojama ant specialaus magnetinio paviršiaus, todėl gali būti įrengiama ant bet kokių sienų ir lubų. Be to, vėliau ją galima sukioti ir reguliuoti taip, kaip tik jums reikia.

PRISITAIKO PRIE JŪSŲ

Mini O Plus namus patikimai prižiūrės net ir naktį. Tamsiu paros metu kamera automatiškai aktyvuoja specialų režimą, kurio dėka mato net 7,5 m į priekį. Prietaisas išsiskiria ir intuityviu judėjimo davikliu. Užfiksavusi nenumatytą judėjimą, kamera automatiškai padaro nuotrauką ir išsiunčia pranešimą į jūsų telefoną.

INFORMACIJA JŪSŲ DELNE

Mini O Plus užfiksuotus įrašus peržiūrėti ir saugoti ypač paprasta ir patogu. Pasirinkti galėsite sau priimtiniausią būdą: atminties kortelę ar specialų EZVIZ NVR diską. Visus duomenis lengvai pasieksite tiesiog savo telefonu. Jums tereikės parsisiųsti specialią EZVIZ aplikaciją. Kamera turi integruotą microSD kortelę, kurioje telpa net 128GB duomenų. Informaciją galėsite saugoti ir EZVIZ NVR atminties diske.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.