Apsaugos kamera EZVIZ C6T Itin kokybiška, patogi ir išmani namų apsauga, leidžianti tiesiogiai stebėti, kas vyksta, kai jūsų nėra. Pasirūpinkite savo namų saugumu jau dabar. Ezviz C6T C1859 Apsaugos kamera EZVIZ C6T balta Vaizdo kameros 0 79

Apsaugos kamera EZVIZ C6T

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

Daugiau vaizdo, daugiau saugumo

NEDIDELĖ KAMERA - DIDELĖ REIKŠMĖ

Užtikrinkite savo saugumą – maža CT6 pasirūpins, kad visuomet būtumėte ramūs: ji padės prižiūrėti vaikus, stebėti augintinius ar išvengti nelaimingų atsitikimų, kai jūsų nėra namuose. Lengvai instaliuojama kamera leis stebėti visą kambarį iškart bet kuriuo paros metu, net ir naktį!

ĮSPŪDINGA VAIZDO KOKYBĖ

Patikimumas – tai vertybė, kuriai, kuriant naująją C6T, teikta ypatinga reikšmė. Kamera užtikrina aukščiausios kokybės spalvingą bei ryškų vaizdą, kurio rezoliucija siekia net 1080p. Tai įmanoma dėka joje veikiančių ypatingai jautrių sensorių bei aukščiausio lygio stiklinių objektyvų, leidžiančių kamerai matyti viską.

NEPRARASKITE NEI MINUTĖS MEDŽIAGOS

Su C6T nepraleisite nieko svarbaus. Jeigu norite, jos fiksuojamą vaizdą visada galėsite tiesiogiai stebėti savo telefone – tereikia parsisiųsti aplikaciją. Įrašus patogiai ir išsisaugosite. Kamera turi lizdą SD kortelei, todėl galima išsaugoti net 128 GB duomenų. Informaciją galėsite saugoti ir EZVIZ NVR atminties diske.

DAR DAUGIAU GALIMYBIŲ

Valdyti savo C6T bei tvarkyti jos užfiksuotą vaizdo medžiagą bus dar lengviau su EZVIZ App programėle. Ją susiinstaliavę vos keliais paspaudimais valdysite visus EZVIZ prietaisus: keisite nustatymus, keisite regos kampus ar stebėsite tiesiogines transliacijas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.