Apsaugos kamera EZVIZ C6P MiniPano Itin tvirta ir patikima išmanioji namų apsauga pasirūpins, kad matytumėte viską ir jaustumėtės absoliučiai saugūs. Ezviz EZVIZ C6P MiniPano C1861 Apsaugos kamera EZVIZ C6P MiniPano pilka Vaizdo kameros 0 168

Apsaugos kamera EZVIZ C6P MiniPano

Pasirinkite spalvą pilka

Aprašymas

Saugumas be jokių komplikacijų

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ

Naujoji C6P MiniPano jus sužavės savo neeilinėmis vaizdo fiksavimo galimybėmis. Kameroje veikia aukščiausios kokybės „fisheye“ technologijos lęšis su 3 megapikselių HDR sensoriumi. Vaizdą ji mato 360 laipsnių kampu, todėl jį gali fiksuoti panoramiškai, išplečiant, padalinant į dvi arba keturias dalis. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių.

JOKIŲ AKLŲ ZONŲ

Universalus regos kampas garantuoja, kad kamera nepaliks jokių nematomų zonų. Maža to, vaizdas ypatingai aukštos kokybės, siekiantis 1330x1330 pikselių raišką. C6P MiniPano puikiai mato ir naktį. Tai užtikrina 850nm LED infraraudonųjų spindulių lempos. Jų dėka kamera ir visiškoje tamsoje mato 7,5 m į priekį.

TVIRTA IR PATIKIMA

C6P MiniPano pagaminta iš stipraus, korozijai atsparaus aliuminio. Kamera puikiai tvarkosi ir su karščiu, dulkėmis, drėgme. Visa tai užtikrina jos ilgaamžiškumą. Patikimu išsiskiria ir jos duomenų perdavimas. C6P MiniPano palaiko ir 2.4 ir 5 GHz Wi Fi ryšį, užtikrindama stabilų ir sklandų informacijos perdavimo srautą.

VISA INFORMACIJA, KURIOS REIKIA

Kameros užfiksuotus įrašus peržiūrėti ir saugoti ypač paprasta ir patogu. Pasirinkti galėsite sau priimtiniausią būdą: atminties kortelę, debesį ar specialų EZVIZ NVR diską. Ižfiksuotą vaizdo medžiagą bus dar lengviau tvarkyti su EZVIZ App programėle. Su ja paprastai keisite nustatymus, keisite regos kampus ar stebėsite tiesiogines transliacijas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.