Apsaugos kamera EZVIZ C3WN Išmani ir belaidė vaizdo stebėjimo kamera, transliuojanti ir įrašanti vaizdą FullHD raiška ir galinti matyti naktį net iki 30 metrų atstumu. Galima naudoti tiek vidaus patalpų, tiek lauko teritorijos stebėjimui, nes yra atspari krituliams. Ezviz C3WN C2276 Apsaugos kamera EZVIZ C3WN balta Vaizdo kameros 0 100

Apsaugos kamera EZVIZ C3WN

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

IŠMANUS SPRENDIMAS NAMŲ APSAUGAI

KOKYBIŠKAS VAIZDAS

Kamera gali įrašyti ir transliuoti net FullHD raiškos vaizdą. Todėl galėsite aiškiai įžiūrėti smulkesnes detales savo kieme ar namuose. Įrašai saugomi atminties kortelėje iki 256 GB arba saugiai užšifruotame serveryje. Kamera taip pat turi naktinį režimą – galima stebėti objektus visiškoje tamsoje iki 30 metrų atstumu – ryškų vaizdą užtikrina galingas IR spindulių apšvietimas.

SUKURTA TARNAUTI PATIKIMAI

Kameros korpusas pakankamai sandarus – turi IP66 atsparumo vandeniui ir dulkėms sertifikatą. Todėl galite be baimės kamerą montuoti lauke – krituliai ir galimai atšiaurios oro sąlygos įrenginiui nebaisios. Kamera taip pat gali įrašyti garsą su pašalinį triukšmą slopinančiu mikrofonu – aiškiai girdėsite, kas vyksta kieme ar namuose, kad ir kur bebūtumėte.

UŽTIKRINTAS RYŠYS

Kamerą lengva valdyti ir stebėjimus vykdyti per telefono programėlę nuotoliniu būdu. Patikimą ir nepertraukiamą ryšį užtikrina dviguba Wi-Fi antena, kuri leidžia signalui prasiskverbti net ir per storas sienas – turint greitą interneto ryšį, ir patikimą modemą, vaizdas nestriginės ir turėsite patikimą namų apsaugos sprendimą.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.