Bevielė lauko ir vidaus vaizdo kamera EZVIZ C3W ColorNightVision Belaidė vaizdo stebėjimo kamera, pasižyminti išmanių sprendimų gausa. Ji gali transliuoti ir įrašyti FullHD raiškos vaizdą ir net įrašyti spalvotą naktinį vaizdą. Kamera taip pat turi ir integruotą garsiakalbį ir mikrofoną įspėjimams ir nebijo atšiaurių l Ezviz C3W ColorNightVision C2279 Bevielė lauko ir vidaus vaizdo kamera EZVIZ C3W ColorNightVision balta Vaizdo kameros 0 140

Bevielė lauko ir vidaus vaizdo kamera EZVIZ C3W ColorNightVision

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

KAMERA, KURI GALI DAUGIAU

KOKYBIŠKAS VAIZDAS DIENĄ IR NAKTĮ

Kamera gali įrašyti ir transliuoti FullHD raiškos vaizdą. Tačiau vienas didžiausių šios kameros privalumų yra galimybė įrašyti spalvotą naktinį vaizdą pašvietus integruotu LED žibintu. Galima įrašyti ir nespalvotą vaizdą, tada kamera visiškoje tamsoje matys toliau – iki 30 metrų. Įrašai saugomi atminties kortelėje iki 256 GB arba saugiai užšifruotame serveryje.

PATIKIMAS NAMŲ SARGAS

Kameros korpusas pakankamai sandarus – turi IP67 atsparumo vandeniui ir dulkėms sertifikatą. Todėl galite be baimės kamerą montuoti lauke – krituliai ir galimai atšiaurios oro sąlygos įrenginiui nebaisios. Kamera taip pat gali įrašyti garsą, o integruotas garsiakalbis leis jums balsu perspėti įsibrovėlį, nuraminti kieme įsijautusį augintinį ar realiu laiku pasikalbėti su prie durų laukiančiu kurjeriu.

IŠMANŪS SPRENDIMAI

Kamera gali atpažinti judesį ir automatiškai per garsiakalbį paleisti iš anksto paruoštą balso įrašą. Kadangi ji turi ir integruotą LED šviestuvą, kamera automatiškai įjungs ryškią šviesą ir paleis garsinį aliarmą atpažinus, jog teritorijoje yra nelauktas svečias. Patikimą ir nepertraukiamą ryšį užtikrina dviguba Wi-Fi antena, kuri leidžia signalui prasiskverbti net ir per storas sienas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.