Apsaugos kamera EZVIZ C3A Ilgaamžė namų apsauga, kuriai nereikia jokių laidų, o ją valdyti – dar paprasčiau. Stebėkite savo namus visą parą ir užsitikrinkite visišką saugumą su išmaniąja apsaugos kamera. Ezviz C3A C1862 Apsaugos kamera EZVIZ C3A balta Vaizdo kameros 0 128

Apsaugos kamera EZVIZ C3A

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

Jokių laidų, jokio vargo

LAISVĖ NUO LAIDŲ

Tam, kad dėl savo turto jaustumėtės užtikrinti ir saugūs, jums visai nereikia sudėtingų apsaugos sistemų ir laidų raizgalynės. Naujoji EZVIZ C3A – tai laukui skirta kamera, maitinama baterijos ir 100 proc. laisva nuo bet kokių laidų. Dėl savo minimalistiškumo ją lengvai ir greitai instaliuosite būtent toje vietoje, kurioje jums ir reikia.

ILGAAMŽĖ

Jeigu abejojate ar kameros baterija nereikalaus nuolatinės priežiūros, galite nusiraminti. EZVIZ C3A įrengus vietoje, kurioje nėra ypatingai intensyvaus judėjimo ir jai veikiant ne itin žemoje temperatūroje, 5500mAh talpos ličio baterijoje esančios energijos užteks iki 1,5 mėnesio, o prijungus ir EZVIZ W2D stotelę – dar ilgiau. Kamera tvirta ir fiziškai, ji nebijo nei dulkių, nei lietaus.

DAUGIAU VAIZDO IR FUNKCIONALUMO

C3A pasižymi ypač plačiu 126 laipsnių regos kampu, todėl būsite tikri, kad matote viską, ką ir reikia matyti. Maža to, prietaisas turi ir integruotą dvipusę garso sistemą. Tai reiškia, kad aplinką galėsite ne tik stebėti, bet ir su ja bendrauti. Kameros dėka pamatę lankytoją galėsite nesunkiai pradėti su juo pokalbį.

PAPRASTAS VALDYMAS

Kameros užfiksuotus įrašus tvarkyti taip pat labai paprastai. Jie gali būti saugomi viduje įrengtoje atminties kortelėje (pasirinkto dydžio kortelė įsigyjama atskirai). Užfiksuotą vaizdo medžiagą visada galėsite peržiūrėti su EZVIZ App programėle arba EZVIZ Studio programa Windows kompiuteryje. Su ja paprastai keisite kameros nustatymus ar stebėsite tiesiogines transliacijas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.