Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Televizorius Xiaomi Mi Smart TV P1 (32") Itin plonų rėmų Xiaomi televizoriaus gali pasigirti ne tik ryškiu vaizdu, bet ir daugybe papildomų funkcijų, kurias suteiks naujausia Android TV operacinė sistema. Žiūrėkite filmus, žaiskite žaidimus ir naudokitės išmaniomis programėlėmis. Xiaomi Mi Smart TV P1 (32") C2788 Televizorius Xiaomi Mi Smart TV P1 (32") juoda Televizoriai 217 249

Televizorius Xiaomi Mi Smart TV P1 (32")

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

PILNAVERTĖMS ŽIŪRĖJIMO PATIRTIMS
Greita apžvalga
  • Stulbinantis 32 colių HD ekranas.
  • Specialus OK Google režimas.
  • Minimalistinis ir elegantiškas dizainas.
  • Galinga Dolby Audio garso sistema.
  • Android TV operacinė sistema.

AUKŠČIAUSIO LYGIO KOKYBĖ

Pasinerkite į išraiškingus ir spalvų kupinus vaizdus. Šis Xiaomi televizorius gali pasigirti įspūdingu 32 colių įstrižainės LED ekranu, kurį juosia itin ploni, dar daugiau vaizdo suteikiantys, rėmeliai. Papildomo ryškumo ir spalvų suteiks HD, atskleidžiantis kiekvieną, net pačią smulkiausią vaizdo detalę.

IŠMANUS IR LENGVAS VALDYMAS

Xiaomi televizorius gali pasigirti ne tik ryškiu ekranu, bet ir itin patogiu valdymu. Šio televizoriaus viduje veikia OK Google technologija, kuri garantuos itin lengvą televizoriaus naudojimą - svarbiausias televizoriaus funkcijas galėsite valdyti tiesiog savo balsu! Dar daugiau papildomų efektų ir malonių patirčių suteiks išraiškinga Dolby Digital garso sistema.

NEĮTIKĖTINAS FUNKCIONALUMAS

Šis Xiaomi televizorius sukurtas ne tik žiūrėti aukščiausios kokybės filmus ar žaisti žaidimus, bet ir naršyti internete – šias galimybes užtikrins televizoriuje veikianti naujausia Android TV operacinė sistema. Be to, susieję išmanųjį telefoną su televizoriumi, galėsite pasidalinti gražiausiomis gyvenimo akimirkų nuotraukomis su artimiausiai draugais ir šeima.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.