Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Sharp 40BG0EO 40 Smart TV, FHD Išmanusis Sharp TV 40BG0EO 40 televizorius turi viską, ko jums gali prireikti: puikų vaizdą atkuriantį FullHD raiškos LED ekraną, Harman Kardon garso sistemą ir visas išmaniojo televizoriaus funkcijas. Sharp 40BG0EO 40 Smart TV, FHD C2152 Sharp 40BG0EO 40 Smart TV, FHD juoda Televizoriai 0 259

Sharp 40BG0EO 40 Smart TV, FHD

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

SUBALANSUOTAS KIEKVIENO POREIKIAMS
Greita apžvalga
  • Ryškiaspalvis ekranas su vaizdo gerinimo technologija Active Motion.
  • Harman Kardon firmos garsiakalbiai su Dolby Digital garso technologija.
  • Visos reikalingiausios išmaniojo televizoriaus funkcijos viename įrenginyje.
  • Energiją tausojantis įrenginys: sunaudoja mažiau nei 100 kWh elektros per metus.

RYŠKIASPALVIS EKRANAS

Kad ir kokį vaizdo turinį žiūrėtumėte šio televizoriaus ekrane, jis visada bus aiškus, spalvingas ir kontrastingas. Full HD raiškos pakaks daugeliui žiūrėjimo scenarijų: nuo mėgstamiausių televizijos laidų iki žaidimų su naujausiu Xbox ar PlayStation konsolės modeliu. Beveik 180 laipsnių apžvalgos kampas garantuoja, kad matysite aiškų vaizdą net ir žiūrėdami iš šono.

AŠTRUS VAIZDAS

Sharp televizoriai išsiskiria savo Active Motion vaizdo apdorojimo technologija: judantys vaizdai tampa dar aiškesni ir detalesni. Galingas vaizdo apdorojimo procesorius interpretuoja rodomą vaizdą ir iš to generuoja papildomus kadrus aukščiausiai vaizdo kokybei užtikrinti. LED ekranas taip pat yra taupus – sunaudoja tik 66 kWh elektros energijos per metus.

KRIŠTOLO TYRUMO GARSAS

Kokybiško vaizdo gurmanai žino: geras garsas yra lygiai toks pat svarbus kaip ir vaizdas. Todėl Sharp pasirūpino, kad jūsų žiūrėjimo patirtis būtų neprilygstama – čia įdiegti Harman Kardon firmos garsiakalbiai ir Dolby Digital garso apdorojimo technologijos.

IŠMANUS KAIP IR JŪSŲ TELEFONAS

Šis televizorius gali gerokai daugiau, kai prie jo belaidžiu WiFi ryšiu prijungiamas išmanusis telefonas: galėsite lengvai ieškoti ir žiūrėti YouTube vaizdo įrašus, prijungti savo Spotify, Deezer paskyras, žiūrėti Netflix lyg tai būtų dar vienas televizijos kanalas ar tiesiog naršyti internete.

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.