Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Televizorius Xiaomi Mi LED Smart TV 4A (32“) Išmanusis televizorius Xiaomi Mi LED TV 4A 32“ sukurtas ieškantiems tobulos vaizdo ir garso kokybės už racionalią kainą. Xiaomi Televizorius Xiaomi Mi LED Smart TV 4A (32“) C2300 Televizorius Xiaomi Mi LED Smart TV 4A (32“) juoda Televizoriai 249

Televizorius Xiaomi Mi LED Smart TV 4A (32“)

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

PRIEINAMAS, RYŠKUS, UNIVERSALUS
Greita apžvalga
  • Ypatingai lengvas – sveria vos 4 kg.
  • Patogiai ir paprastai tvirtinamas prie sienos.
  • 60Hz vaizdo atnaujinimo dažnis.
  • Jungtys lengvam televizoriaus suporavimui su kitais prietaisais.
  • 8 GB vidinė atmintis turiniui saugoti.
  • Android 9.0 operacinė sistema.
  • Yra meniu lietuvių kalba.

IEŠKANTIEMS TOBULO VAIZDO

Išmanusis televizorius Xiaomi Mi LED TV 4A 32“ sukurtas ieškantiems pačios geriausios įmanomos vaizdo kokybės. Modelis gali pasigirti ypatingai ryškiu HD raiškos ekranu, vaizdą atkuriančiu 1366 x 768 pikselių kokybe, ir kviečiančiu dar labiau labiau pasinerti į savo mėgstamiausių filmų, serialų bei žaidimų pasaulius.

NEPRIEKAIŠTINGA GARSO KOKYBĖ

Dar stipresnius, sunkiau pamirštamus įspūdžius užtikrins ir Xiaomi Mi LED TV 4A 32“ garso sistema. Išmanusis televizorius apginkluotais dviem galingais 10W stereo garsiakalbiais, tobulai atkuriančiais ne tik kiekvieną žodį ar natą, bet ir erdvės pojūtį.

DAUGIAU NEI VIEN TELEVIZORIUS

Xiaomi Mi LED TV 4A 32“ – tai ne tik televizorius. Tai tikrų tikriausias multifunkcinis pramogų centras. Naudodamiesi intuityviu jo valdymo pulteliu taip pat patogiai naršysite po internetines vaizdo turinio platformas, o parsisiuntę PatchWall 2.0 papildymo paketą Netflix ar Amazon Prime pasieksite vos vienu mygtuko paspaudimu.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)733 x 478 x 180
Svoris (g)3,94 kg

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaAndroid TV

Ekranas

Ekrano dydis (coliais)32"
Ekrano tipasLED
Vaizdo atkūrimo dažnis60 hz

Garsas

Garso sistema (galingumas)10W

Kitos funkcijos

Bazinės sąsajos ir jungtysHDMI, USB, LAN, RF, CI

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.