Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Televizorius Samsung UE43AU7172UXXH (43") Samsung gamintojo 43" (109 cm) įstrižainės LED TELEVIZORIUS SAMSUNG UE43TU8072UXXH Crystal UHD 4K. Korpuso spalva: Juoda. Svoris - 8,3 kg. Energijos efektyvumo klasė: G. Operacinė sistema Tizen. Samsung UE43AU7172UXXH (43") C2687 Televizorius Samsung UE43AU7172UXXH (43") juoda Televizoriai 449

Televizorius Samsung UE43AU7172UXXH (43")

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

SUKURTAS DAUGIAU NEI FILMAMS
Greita apžvalga
  • Stulbinantis 4K raiškos 43 colių ekranas.
  • Ryški Crystal Display technologija.
  • Specialus žaidimų režimas.
  • Minimalistis ir elegantiškas dizainas.
  • Galinga Dolby Digital Plus garso sistema.

SVAIGINANTI RAIŠKA

Ieškote televizoriaus, kuris nustebintų stulbinančia vaizdo kokybe? Tai pasirinkimas būtent jums! Šis Samsung televizorius gali pasigirti 43 colių įstrižainės LED ekranu ir 4K raiškos procesoriumi, kuris užtikrins, kad vaizdas ekrane būtų itin „aštrus“ ir gyvas. Papildomo ryškumo ir spalvų suteiks Crystal Display technologija, leidžianti pamatyti kiekvieną, net pačią mažiausią, stebimo vaizdo detalę.

NERIBOTAS FUNKCIONALUMAS

Šio Samsung televizoriaus viduje įdiegta naujausia Tizen OS operacinė sistema. Dėka šios technologijos televizoriumi naudotis bus itin lengva. Dar geresnės žinios skrieja žaidimų fanams – televizoriuje veikia specialus žaidimų režimas, kuriam papildomo efektų suteiks 20 W galios Dolby Digital Plus garso sistema.

DAUGIAU GALIMYBIŲ

Tai dar ne viskas! Samsung televizorių galėsite naudoti žiūrėti ne tik aukščiausios kokybės filmus ar žaisti žaidimus, bet ir naršyti internete – šias galimybes užtikrins televizoriuje veikiančios naujausios programos. Be to, susieję išmanųjį telefoną su televizoriumi, galėsite pasidalinti gražiausiomis gyvenimo akimirkų nuotraukomis su artimiausiais draugais ir šeima.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)963.9 x 627.8 x 192.5 mm
Svoris (g)8,3 kg
Energijos efektyvumo klasėG

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaTizen

Ekranas

Ekrano dydis (coliais)43"
Ekrano tipasLED
Vaizdo atkūrimo dažnis60 hz

Garsas

Garso sistema (galingumas)20W

Kitos funkcijos

Bazinės sąsajos ir jungtysHDMI, USB, LAN, RF, CI

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.