Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Televizorius Philips 58PUS8505/12 (58") Philips gamintojo 58" (147 cm) įstrižainės TELEVIZORIUS PHILIPS 58PUS8505/12. Korpuso spalva: Sidabrinė. Svoris su stovu: 21 kg. Philips 58PUS8505/12 (58") C2488 Televizorius Philips 58PUS8505/12 (58") juoda Televizoriai 749

Televizorius Philips 58PUS8505/12 (58")

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

IŠSKIRTINIS, RYŠKUS, PAŽANGUS
Greita apžvalga
  • 147 cm įstrižainės, 4K raiškos LED LCD ekranas.
  • Philips P5 Engine vaizdo procesorius.
  • Dolby Atmos ir Dolby Audio garso technologija.
  • 20 W galios garsiakalbiai.
  • Android TV operacinė sistema.

KOKYBIŠKAS EKRANAS

50 colių (126 cm) įstrižainės LED televizorius su 4K raiškos ekranu. Televizorius turi unikalų Ambilight dizaino akcentą: jame įmontuotas spalvotas foninis apšvietimas, kuris keičiasi priklausomai nuo žiūrimo turinio. Įrenginys atkuria aukščiausios kokybės vaizdą, kad ir koks bebūtų jo įvesties šaltinis – tuo pasirūpina Philips P5 Engine procesorius su išmaniu algoritmu.

FILMAMS, ŽAIDIMAMS IR KITOMS PRAMOGOMS

Televizoriuje įdiegta Android TV operacinė sistema, tad įrenginiu itin lengva naudotis, be to, jau yra įrašytos kelios programėlės, tokios kaip Netflix, YouTube, interneto naršyklė ir kitod. Papildomai galima įdiegti ir kitų vaizdo turinio platformų programėles, pavyzdžiui, GO3, ir taip vos kelių mygtukų paspaudimu pasiekti mėgiamą turinį.

GARANTUOTAS SPALVŲ TIKSLUMAS

Šis televizorius palaiko HDR10+ vaizdo formatą, kuris leidžia mėgautis ženkliai detalesniu ir raiškesniu vaizdu. Tad jei žiūrimas turinys nufilmuotas tokiu formatu – matysite maksimaliai kokybišką vaizdą. Televizorius palaiko ir Dolby Vision ir Dolby Audio spalvas ir garsą, tad žiūrimas turinys atrodys ir skambės išskirtinai gerai. Garsą atkuria integruoti 20 W galios garsiakalbiai su Dolby Atmos technologija.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)1298,7 x 830,1 x 253,6
Svoris (g)21 kg
Energijos efektyvumo klasėG

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaAndroid TV

Ekranas

Ekrano dydis (coliais)58"
Ekrano tipasLED
Vaizdo atkūrimo dažnis60 hz

Garsas

Garso sistema (galingumas)20W

Kitos funkcijos

Bazinės sąsajos ir jungtysHDMI, USB, LAN, RF, CI

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.