Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Robotas konstruktorius Xiaomi Mi Bunny Robot Builder Jeigu pasiilgote žaidimo su LEGO, išbandykite Mi Robot Builder - su juo statysite gyvus kūrinius – robotus, kurie gali būti arba valdomi nuotoliniu būdu, arba judėti patys. Rinkinyje rasite net 978 detales bei instrukcijas, kaip pagaminti gyvą robotą, lėk CA370285 Robotas konstruktorius Xiaomi Mi Bunny Robot Builder juoda Kompiuterių priedai 0 119

Robotas konstruktorius Xiaomi Mi Bunny Robot Builder

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

978 DETALIŲ ROBOTAS

TOLI GRAŽU NE TIK VAIKAMS

Mi Robot Builder – tai daug daugiau nei žaislas. Jame rasite 108 MHz procesorių, Bluetooth ryšį ir galingą ličio bateriją. Tai tikrai ne žaislas, kurį surinksite per penkiolika minučių ir ilgam pamiršite. Mažiems vaikams jis pasirodys neįveikiamas, o iššūkių pateiks net suaugusiems. Mi Robot Builder nuolat atrasite iš naujo.

ĮTRAUKIANTIS IR NEPALEIDŽIANTIS

Konstravimo procesą palengvins speciali instrukcija, kuri padės nepasimesti bei stebėti savo progresą. Mi Robot Builder dizainas – minimalistinis ir tvirtas. Konstruktoriaus detalės lanksčios, jas nesunkiai įstatysite į vietą. Tačiau ten, kur tradicinių dėlionių smagumas pasibaigia, Mi Robot Builder – tik prasideda.

GYVAS KŪRINYS

Mi Robot Builder – tai gyvas jūsų projektas, kuris neatsibos labai ilgai. Sudėti jį teisingai šiek tiek užtruks, bet už pastangas būsite apdovanoti. Galimybė stebėti atgyjantį paties sukurtą robotą – tai patirtis, kuria džiaugsis ir vaikai, ir suaugusieji.

DAR DAUGIAU GALIMYBIŲ

Vienas stipriausių Mi Robot Builder bruožų – tai specialiai jam sukurta aplikacija. Jos pagalba galėsite ne tik labai patogiai valdyti savo robotą, bet ir patys mokyti jį naujų įgūdžių bei stebėti jo progresą.