Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Robotas dulkių siurblys Xiaomi Mi Robot Wet & Dry Išmanusis dulkių siurblys Xiaomi Mi Robot Wet & Dry praktiškai be jokio jūsų įsikišimo grindis ne tik išsiurbs, bet ir išplaus. Xiaomi Mi Robot Wet & Dry C2310 Robotas dulkių siurblys Xiaomi Mi Robot Wet & Dry balta Robotai dulkių siurbliai 0 249

Robotas dulkių siurblys Xiaomi Mi Robot Wet & Dry

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

DAUGIAU ŠVAROS, DAUGIAU JAUKUMO

TOBULAI NAMŲ PRIEŽIŪRAI

Pasirūpinkite visaverte savo namų švara su išmaniuoju dulkių siurbliu Xiaomi Robot Wet & Dry. Naujasis modelis ne tik susiurbs ant grindų susikaupusias dulkes bei nešvarumus, bet ir jas išplaus. Preciziškai tiksli vandens padavimo technologija sukurta taip, kad prisitaikytų prie skirtingų grindų tipų, parinkdama joms geriausiai tinkantį valymo būdą, o dėl patogios konstrukcijos keisti šepečius ar filtrus bus ypatingai paprasta.

PUIKIAI BESIORIENTUOJANTIS

Xiaomi Mi Robot Wet & Dry išsiskiria ne tik savo valymo sugebėjimais, bet ir savarankiškumo lygiu. Siurblyje veikia ypatingai tiksli lazerinė navigacijos sistema, nuolat skenuojanti aplinką ir pagal tai reguliuojanti valymo maršrutą. Algoritmas visada pasirinks patį efektyviausią kelią, todėl Xiaomi Mi Robot Wet & Dry namus sutvarkys ne tik kokybiškai, bet ir greitai.

PROTINGAS IR LENGVAI VALDOMAS

Xiaomi Mi Robot Wet & Dry supranta net labai detalias jūsų instrukcijas. Norite, kad jis išvalytų tik dalį kambarių? Jokių problemų. Skirtinguose kambariuose skiriasi grindų danga? Xiaomi Mi Robot Wet & Dry prie to irgi prisitaikys. Dar stipresnį kontrolės jausmą suteiks ir speciali aplikacija, su kuria užprogramuosite siurblio darbo pradžios laiką ar stebėsite jį realiu laiku.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Galia2500 Pa
Nuotolinis valdymasTaip, programėle
Rekomenduojam plotui iki m2120 m2
Dulkių konteinerio talpa600 ml
Vandens konteinerio talpa200 ml
Siurblio aukštis8,20 cm
Triukšmo lygis50 dB
Navigacija
Plovimo funkcijaDrėgno valymo rėžimas

Baterija

Įkrovimo laikas3 val.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.