Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Robotas dulkių siurblys Roborock S6 MaxV Išmanusis dulkių siurblys Roborock S6 MaxV pasirūpins tobula namų švara. Jis įveiks visas kliūtis, o galingo siurbimo dėka ant jūsų grindų neliks nė dėmelės. Roborock S6 MaxV C2588 Robotas dulkių siurblys Roborock S6 MaxV juoda Robotai dulkių siurbliai 0 589

Robotas dulkių siurblys Roborock S6 MaxV

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

AUKŠČIAUSIAS TVARKOS LYGIS

TVARKA AKIMIRKSIU

Roborock S6 MaxV leis pamiršti šluotas ir nepatogius, didelius siurblius, o namai bus švarūs be itin didelių pastangų. Smarki Roborock S6 MaxV siurbimo galia užtikrins, kad grindys būtų maksimaliai švarios, o kilimuose neliktų nė dulkelės. Net sunkiausiai pasiekiamos namų vietos žibės nepriekaištinga švara.

ĮVEIKS VISAS KLIŪTIS

Šis siurblys taps geriausiu jūsų pagalbininku prižiūrint tvarką namuose. Navigacijos sistema, nuolat skenuojanti aplinką ir pagal tai reguliuojanti valymo maršrutą, padės siurbliui išvengia kliūčių. Naudodamas dvigubą kamerą, Roborock S6 MaxV savo kelyje mato ne tik kliūtis. Jis tiksliai įvertina jų vietą bei dydį ir nukreipia savo kelią aplink. Įrengtas infraraudonųjų spindulių vaizdas leis siurbliui matyti tamsoje.

KONTROLĖ JŪSŲ RANKOSE

Siurblį galima susieti su specialia Roborock aplikacija. Su ja išmaniojo pagalbininko darbą stebėsite tiesiog savo telefonu bei galėsite nustatyti konkretaus kambario valymo grafikus. Programėlėje pasirinksite, kokios namų zonos bus valomos tam tikru laiku, o į kurias siurblys negalės patekti.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Nuotolinis valdymasYra
Rekomenduojam plotui iki m2250 m2
Dulkių konteinerio talpa460 ml
Vandens konteinerio talpa300 ml
Siurblio aukštis9,85 cm
Triukšmo lygis67 dB
Navigacija
Plovimo funkcijaYra

Baterija

Įkrovimo laikas-

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.