Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Robotas dulkių siurblys Eufy RobaVac L70 Sumanus EUFY RobaVac L70 siurblys užtikrins, kad namų grindys būtų švarios be jokių jūsų pastangų. Siurblyje veikianti unikali valymo sistema ne tiks siurbs, bet ir plaus grindis tuo pačiu metu. eufy RobaVac L70 C2665 Robotas dulkių siurblys Eufy RobaVac L70 balta Robotai dulkių siurbliai 0 499

Robotas dulkių siurblys Eufy RobaVac L70

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

NEPRIEKAIŠTINGAI NAMŲ ŠVARAI

SUMANUS PAGALBININKAS

Kartu su šiuo išmaniuoju siurbliu nepriekaištinga namų švara garantuota. EUFY RobaVac L70 veikia unikali valymo sistema, kuri siurbia ir plauna grindis tuo pačiu metu. Keli valymo režimai ir galingas siurbimas garantuos, kad ant jūsų grindų neliktų nė dėmelės, o kilimai žibėtų nepriekaištinga švara.

IŠMANI NAMŲ PRIEŽIŪRA

EUFY RobaVac L70 pastebės net pačias slapčiausiais namų vieteles. Siurblyje veikia itin profesionali navigacijos ir aplinkos skenavimo sistema. Šios technologijos leis siurbliui išvengti savo kelyje pasitaikiusių kliūčių bei garantuos, kad namų tvarkymosi procesas vyktų sklandžiai ir efektyviai. Be to, pritrūkęs energijos, siurblys pats nukeliaus iki maitinimosi stotelės.

PATOGUS VALDYMAS

Siurblį galima susieti su specialia EufyHome aplikacija. Su ja ne tik stebėsite savo išmaniojo pagalbininko darbą, bet ir galėsite suplanuoti konkretaus kambario valymo grafikus. Vos vienu paspaudimu programėlėje pasirinksite, kokios namų zonos bus valomos tam tikru laiku, o į kokias zonas siurblys negalės patekti.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Nuotolinis valdymasTaip, programėle
Dulkių konteinerio talpa500 ml
Triukšmo lygis57 dB
Navigacija
Plovimo funkcijaYra

Baterija

Įkrovimo laikas4-5 val.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.