Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT T9+ DEEBOT T9+ – aukščiausios klasės robotas su „TrueDetect 3D 2.0“ ir „TrueMapping 2.0“ technologijomis, sugeba nepaprastai tiksliai išvengti objektų ir judėti aplinkoje. Taip pat, DEEBOT T9+ vienu metu siurbia, plauna ir šveičia grindis. Ecovacs DEEBOT T9+ C2991 Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT T9+ balta Robotai dulkių siurbliai 0 899

Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT T9+

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

EFEKTYVUS PAGALBININKAS NAMAMS

PAŽANGIOS FUNKCIJOS

DEEBOT T9+ su pažangia „OZMO™ Pro“ funkcija be jokių pastangų valo bet kokius grindų paviršius. Jis vienu metu siurbia, plauna ir net šveičia jūsų grindis, kad efektyviai pašalintų įsisenėjusias dėmes nuo bet kokio grindų paviršiaus. Jūsų DEEBOT dabar dirbs dar tyliau naujosios „OZMO™ Pro“ įrangos dėka.

SAVAIMINIO IŠSIVALYMO STOTELĖ

Siekiant išvalyti namus be jokio streso, DEEBOT T9+ gali dirbti kartu su automatinio išsivalymo stotele, kuri įeina į komplektą. Jūs galite valdyti stotelę naudodami ECOVACS HOME programėlę, kuri taip pat informuos jus balso pranešimu, kai ji pradės veikti.

GAIVIAM ORUI

DEEBOT T9+ ne tik pašalina naminių gyvūnų plaukus, bet taip pat ir jų kvapą. Su pirmuoju pramonėje įmontuojamu oro gaivikliu, DEEBOT T9+ palaiko gaivų jūsų namų kvapą dar ilgai po valymo pabaigos. Prireikus, oro gaiviklio funkciją galite išjungti, tai priklauso nuo jūsų norų.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Nuotolinis valdymasTaip, programėle
Dulkių konteinerio talpa420 ml
Vandens konteinerio talpa180 ml
Siurblio aukštis9,3 cm
Triukšmo lygis67 dB
Navigacija
Plovimo funkcijaTaip, vibruojanti šluostė

Baterija

Įkrovimo laikas6,5 val.

Kitos funkcijos

Papildoma informacijaNamų kvapų kapsulė, kuri veikia iki 60 dienų.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.