Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT N8 PRO+ DEEBOT N8 PRO+ – dulkių siurblys robotas su plovimo funkcija, kurioje naudojama OZMO™ technologija, tuo pačiu metu siurbianti ir plaunanti jūsų grindis. Su naujausia TrueMapping technologija galima sukurti išsamų ir tikslų aplinkos žemėlapį. Ecovacs DEEBOT N8 PRO+ C2990 Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT N8 PRO+ balta Robotai dulkių siurbliai 0 699

Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT N8 PRO+

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

NEPAKEIČIAMAS JŪSŲ PAGALBININKAS

KILIMŲ ATPAŽINIMO FUNKCIJA

N8 PRO+ išsiskiria išmanumu keičiantis grindų tipams, kai kieta grindų danga keičiasi į kilimą. N8 PRO+ intuityviai aptinka kilimus ir atitinkamai reaguoja didindamas siurbimo galią užvažiavus ant kilimo ar vengdamas šios vietos, jeigu plaunama, kad kiekvienai situacijai būtų nustatytas geriausias valymo procesas.

AUTOMATINĖ ĮKROVIMO FUNKCIJA

Net ilgi valymo maršrutai nesukels jokių rūpesčių! Jei baterijos įkrovos lygis žemas, dulkių siurblys robotas automatiškai grįžta į savo įkrovos stotelę. Kai tik jis pilnai įkraunamas, robotas tęsia grindų valymą, kur baigė. DEEBOT garantuoja nepriekaištingą ir visapusį valymą jūsų namamas.

„TrueDetect 3D“ TECHNOLOGIJA

DEEBOT N8 PRO+ gali atpažinti objektus kelyje atstumu nuo 4,5 cm iki 30 cm. Robotas taip pat atpažįsta objektus, kurie siekia vos vieną milimetrą, tokie kaip ploni kabeliai ar kitus mažus daiktus. Batai ir kitos tekstilės medžiagos atpažįstamos taip pat, siekiant sumažinti siurblio roboto riziką, kad jis neįstrigtų ir nesusipainiotų, tai leidžia jam dirbti greičiau ir patikimiau.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Nuotolinis valdymasTaip, programėle
Rekomenduojam plotui iki m2280 m2
Dulkių konteinerio talpa420 ml
Vandens konteinerio talpa240 ml
Siurblio aukštis9,3 cm
Triukšmo lygis55-67 dB
Navigacija
Plovimo funkcijaTaip, vibruojanti šluostė

Baterija

Įkrovimo laikas5,5 val.

Kitos funkcijos

Papildoma informacijaGali dirbti su Alexa ir Google Home.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.