Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT 600 Išmanusis dulkių siurblys–robotas Ecovacs DEEBOT 600 be jokio jūsų įsikišimo patikimai išvalys namus, išlaisvindamas jus nuo nuobodžių buities darbų. Ecovacs DEEBOT 600 C2103 Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT 600 balta Robotai dulkių siurbliai 0 249

Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT 600

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

PROTINGAS, PATIKIMAS, DARBŠTUS

TIKRAS ŠVAROS EKSPERTAS

Naujasis Ecovacs DEEBOT 600 nepriekaištingai išvalys tiek kietas grindis, tiek kiliminę dangą. Modelis turi specialų V formos šepetį ir daugybę mažesnių šepetėlių, kurie visi kartu akimirksniu pakelia ir sušluoja nešvarumus. Siurblys po namus juda sistematiškai, efektyviausiu valymo keliu, todėl net didžiausią plotą išvalo patikimai ir efektyviai. Be to, jis turi ir specialų Max Mode režimą, kurį aktyvavus siurbimo galia padidėja dvigubai, todėl bus panaikinti net didžiausi nešvarumai.

SAVARANKIŠKAS DARBUOTOJAS

Ecovacs DEEBOT 600 jus neabejotinai sužavės savo gebėjimu savarankiškai priimti pačius geriausius sprendimus ir atlaisvinti jums rankas. Siurblys pats nuskenuoja kambarį ir pasirenka patį geriausią valymo kelią. Be to, jame veikia ir specialūs sensoriai, apsaugantys prietaisą nuo nukritimo nuo laiptų bei trankymosi į įvairias kliūtis. O kai tik Ecovacs DEEBOT 600 pradeda trūkti energijos, jis pats nukeliauja iki krovimosi stotelės. Jums nereikės nieko daryti!

IŠMANESNIEMS NAMAMS

Ecovacs DEEBOT 600 skirtas visų pirma tiems, kurie svajoja gyventi protingesniuose namuose. Siurblys lengvai suporuojamas su Amazon Alexa ar Google Home asistentais, o taip pat gali būti valdomas ir iš specialios mobiliosios aplikacijos. Joje galėsite realiu laiku stebėti roboto darbą, energijos lygį, pradėti ar pabaigti jo darbą, o taip pat sukurti visiškai naują namų valymo grafiką.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17.00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17.00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.