Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Robotas dulkių siurblys Samsung Jet Bot™ Valykite namus dar efektyviau ir kruopščiau! Samsung Jet Bot™ robotas siurblys naudodamas savaime išsivalantį šlifuoklį efektyviai išvalo jūsų kilimą ir kietas grindis. Valdykite ir stebėkite Jet Bot™ bet kada ir bet kur, naudodami Wi-Fi valdymą. Samsung Jet Bot™ C2974 Robotas dulkių siurblys Samsung Jet Bot™ balta Robotai dulkių siurbliai 0 449

Robotas dulkių siurblys Samsung Jet Bot™

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

GALINGAS IR PATIKIMAS

ITIN MANEVRINGAS

Samsung Jet Bot™ robotas siurblys su patobulintu jutikliu sumaniai suplanuoja tvarkymą pagal jūsų namus, tiksliai nuskaitydamas kiekvieną kambarį, įskaitant siaurus plyšius po baldais ar silpnai apšviestas vietas. Robotas lengvai manevruoja aplink akląsias zonas ir aštrius kampus, kad greitai ir kruopščiai išvalytų jūsų namus.

OPTIMALI GALIA

Robotas Jet Bot™ su išmaniąja galios kontrole nustato paviršiaus tipą ir sukuria optimalią siurbimo galią, reikalingą efektyviam valymui. Siurblys sukuria daugiau siurbimo galios, kai nuo kietos grindų dangos pereina ant kilimo, kad pašalintų pluoštuose esančias dulkes. Skaitmeninis inverterinis variklis padidina siurbimo galią ir užtikrina, kad visos grindys būtų nuvalytos, tad nešvarumai šansų tikrai neturi!

PAPRASTAS VALDYMAS

Valdykite ir stebėkite savo Jet Bot™ bet kada ir bet kur, naudodami atnaujintą „Wi-Fi® Smart Control“. Su „SmartThings“ programa galėsite nuotoliniu būdu suplanuoti pasirinktų kambarių valymą arba virtualias draudžiamas zonas – tiesiog pažymėkite jas savo namų virtualiame žemėlapyje programėlėje, kad jūsų Jet Bot nepatektų į vietas, kurių valyti nenorite.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.