Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Robotas dulkių siurblys Eufy RobaVac G10 Galingas EUFY RobaVac G10 garantuos, kad jūsų namai žibėtų nepriekaištinga švara. Siurblyje veikianti unikali valymo sistema ant grindų nepaliks nė dėmelės, o pažangi navigacijos sistema leis siurbliui įveikti visas kliūtis. eufy RobaVac G10 C2664 Robotas dulkių siurblys Eufy RobaVac G10 juoda Robotai dulkių siurbliai 0 279

Robotas dulkių siurblys Eufy RobaVac G10

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

INTUITYVI NAMŲ PRIEŽIŪRA

GALINGAS IR SUMANUS

Dulkių siurblys EUFY RobaVac G10 – tai tobulas pagalbininkas, puoselėjantis nepriekaištingą švarą namuose. Siurblyje veikia unikali valymo sistema, kuri ne tik siurbia, bet ir plauna grindis tuo pačiu metu. EUFY RobaVac G10 savo darbą atliks iki galo – pritrūkęs energijos, siurblys pats nukeliaus iki maitinimosi stotelės.

NEPRIEKAIŠTINGA ŠVARA

Šis išmanusis pagalbininkas jūsų namų švarą pakylės į dar aukštesnį lygį. EUFY RobaVac G10 veikia pažangi aplinkos skenavimo sistema, todėl siurblys išvengs visų savo kelyje pasitaikiusių kliūčių, saugosis laiptų bei pastebės net sunkiai pasiekiamus namų kampelius. Šios technologijos užtikrins efektyvų ir greitą namų tvarkymo procesą.

LENGVAS VALDYMAS

EUFY RobaVac G10 sukurtas tam, kad jums apie namų priežiūrą reikėtų galvoti kaip įmanoma mažiau. Siurblį galima susieti su specialia EufyHome aplikacija. Ši programėlė leis stebėti išmaniojo pagalbininko darbą realiu laiku tiesiog telefono ekrane. Galėsite nustatyti kambarių valymo grafikus, reikalui esant siurblį įjungsite, arba išjungsite.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Nuotolinis valdymasTaip, programėle
Dulkių konteinerio talpa450 ml
Siurblio aukštis7,25 cm
Triukšmo lygis55 dB
Navigacija
Plovimo funkcijaYra

Baterija

Įkrovimo laikas5-6 val.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.