Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT OZMO 950 DEEBOT OZMO 950 – mobilumas ir neįtikėtina siurbimo galia viename. Robotas siurblys naudoja tris siurbimo galios lygius, kad galėtumėte nustatyti tinkamą siurbimo galią skirtingiems darbams ir grindų tipams. Ecovacs DEEBOT OZMO 950 C2885 Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT OZMO 950 juoda Robotai dulkių siurbliai 0 499

Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT OZMO 950

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

TOBULIEMS REZULTATAMS UŽTIKRINTI

VISIEMS GRINDŲ TIPAMS

Nesvarbu, siurbiate grindis ar kilimus, slankusis šepetys prisitaiko prie skirtingų grindų tipų ir garantuoja švarą. Su grindų plovimo sistema OZMO robotas gali siurbti dulkes ir plauti grindis vienu metu, o nauja technologija suteikia galimybę reguliuoti šluostės drėgnumą. Visa tai patogiai atliksite programėlėje „ECOVACS Home“ bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje!

JOKIŲ RŪPESČIŲ

Kol DEEBOT siurbia, galite užsiimti savo mėgiama veikla. Nuo susidūrimo apsaugantys jutikliai ir paminkštinti buferiai užtikrins, kad siurblys išvengtų kliūčių ir saugotų baldus, o kai akumuliatoriuje liks mažai energijos, DEEBOT pats automatiškai grįš prie įkrovimo stotelės. Leiskite sau atsipalaiduoti – viskuo pasirūpins DEEBOT.

NAUJAS DIZAINAS

DEEBOT OZMO 950 padedamas naujojo lazerinio jutiklio dar tiksliau matuoja atstumus ir susikuria detalų žemėlapį kruopščiam namų tvarkymui. Nauja optimali konstrukcija pagerina siurbimo efektyvumą ir veiksmingai sumažina triukšmą. Būdamas vos 93 mm aukščio, jis gali be vargo sukiotis po spintelėmis, lovomis ir kitose sunkiai pasiekiamose vietose.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Nuotolinis valdymasTaip, programėle
Dulkių konteinerio talpa430 ml
Vandens konteinerio talpa240 ml
Siurblio aukštis9,3 cm
Triukšmo lygis66 dB
Navigacija

Baterija

Įkrovimo laikasapie 5 val.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.