Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT 600 Išmanusis dulkių siurblys–robotas Ecovacs DEEBOT 600 be jokio jūsų įsikišimo patikimai išvalys namus, išlaisvindamas jus nuo nuobodžių buities darbų. Ecovacs DEEBOT 600 C2103 Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT 600 balta Robotai dulkių siurbliai 0 249

Robotas dulkių siurblys Ecovacs DEEBOT 600

Pasirinkite spalvą balta

Aprašymas

PROTINGAS, PATIKIMAS, DARBŠTUS

TIKRAS ŠVAROS EKSPERTAS

Naujasis Ecovacs DEEBOT 600 nepriekaištingai išvalys tiek kietas grindis, tiek kiliminę dangą. Modelis turi specialų V formos šepetį ir daugybę mažesnių šepetėlių, kurie visi kartu akimirksniu pakelia ir sušluoja nešvarumus. Siurblys po namus juda sistematiškai, efektyviausiu valymo keliu, todėl net didžiausią plotą išvalo patikimai ir efektyviai. Be to, jis turi ir specialų Max Mode režimą, kurį aktyvavus siurbimo galia padidėja dvigubai, todėl bus panaikinti net didžiausi nešvarumai.

SAVARANKIŠKAS DARBUOTOJAS

Ecovacs DEEBOT 600 jus neabejotinai sužavės savo gebėjimu savarankiškai priimti pačius geriausius sprendimus ir atlaisvinti jums rankas. Siurblys pats nuskenuoja kambarį ir pasirenka patį geriausią valymo kelią. Be to, jame veikia ir specialūs sensoriai, apsaugantys prietaisą nuo nukritimo nuo laiptų bei trankymosi į įvairias kliūtis. O kai tik Ecovacs DEEBOT 600 pradeda trūkti energijos, jis pats nukeliauja iki krovimosi stotelės. Jums nereikės nieko daryti!

IŠMANESNIEMS NAMAMS

Ecovacs DEEBOT 600 skirtas visų pirma tiems, kurie svajoja gyventi protingesniuose namuose. Siurblys lengvai suporuojamas su Amazon Alexa ar Google Home asistentais, o taip pat gali būti valdomas ir iš specialios mobiliosios aplikacijos. Joje galėsite realiu laiku stebėti roboto darbą, energijos lygį, pradėti ar pabaigti jo darbą, o taip pat sukurti visiškai naują namų valymo grafiką.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.