Į viršų
Priedų komplektas dronui DJI Mavic 2 Fly More Kit DJI Mavic 2 Fly More Kit rinkinyje rasite skrydžio laiką prailginančias baterijas, triukšmą mažinančius propelerius bei universalų krepšį, su kurio droną ir jo priedus transportuosite dar lengviau ir greičiau. Įsigykite Tele2. DJI Mavic 2 Fly More Kit C1737 Priedų komplektas dronui DJI Mavic 2 Fly More Kit Smart gadgets 0 379

Priedų komplektas dronui DJI Mavic 2 Fly More Kit

Pasirinkite spalvą juoda
Pasirinkite mokėjimo planą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 0,00 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
nuo Eur/ mėn.
Užsisakyti

Prekės šiuo metu neturime, užeikite vėliau.

Aprašymas

JI Mavic 2 Fly More Kit

Sukurtas tiems, kuriems dronų skraidinimas yra ne pramoga, o gyvenimo būdas. Mavic 2 Fly More rinkinys padės jums patirti daugiau įspūdžių ir leis dar patogiau naudotis savo orlaiviu. Čia rasite skrydžio laiką prailginančias baterijas, triukšmą mažinančius propelerius bei universalų krepšį, su kurio droną ir jo priedus transportuosite dar lengviau ir greičiau. 

 

Sraidykite dar ilgiau

Su Mavic 2 Fly More rinkiniu gausite dvi išmaniąsias skrydžio baterijas, mašinos įkroviklį, nešiojamą krovimo stotį bei specialų adapterį. Baterijų talpa siekia net 59,29 Wh, o kiekviena iš jų drono laiką orą prailgins 31 minute. Mavic orlaiviuose veikia speciali baterijos stebėjimo sistema, todėl joje esančios energijos lygį nesunkiai stebėsite realiu laiku. Automobilio įkroviklis leis jums pamiršti nerimą, kad galios pritrūksite ne laiku ir ne vietoje. Baterijas papildomai įkrauti galėsite jau važiuodami į suplanuotą skrydžio vietą. 

 

Daugiau efektyvumo

Mavic 2 Fly More rinkinyje esanti nešiojama krovimo stotis sukurta taip, kad baterijas maitintų maksimaliai efektyviai. Energijos srautai visų pirma nukreipiami tai baterijai, kuriai jos trūksta mažiausiai. Krovimo stotis išsiskiria ir itin patogiu bei universaliu, vietą taupančiu dizainu.  Jūsų patogumui,  jame rasite net keturias jungtis. Mini įkrovimo stotimis gali virsti ir pačios baterijos. Jos bus ypatingai naudingos tuo atveju, kai energijos pritrūks jūsų išmanusis telefonas. 

 

Patogesniems skrydžiams

Rinkinyje taip pat rasite dvi poras mažiau triukšmo keliančių propelerių. Juos kuriant, panaudoti naujausi aerodinaminiai dizaino sprendimai, kurie ne tik padeda dronui dirbti tyliau, bet ir didina jo efektyvumą, prailgina skrydžio laiką. Šie ir kiti priedai patogiai tilps specialiame krepšyje. Jame patogiai laikysite ir transportuosite savo orlaivį, jo valdymo pultelį, keturias baterijas, telefoną, papildomus propelerius, ND filtrus, kabelius, micro SD korteles ir t.t.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi arba perkant be sutarties.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos. Perkant telefonus (išskyrus iPhone) internetu - suteikiama net 36 mėn. garantija. Daugiau informacijos
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.