Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis
Elektrinis paspirtukas Xiaomi 1S Riedėkite ten, kur automobiliai niekada negalės. Xiaomi 1S paspirtukas vienu įkrovimu įveiks iki 30 km atstumą, o jo maksimalus pasiekiamas greitis siekia iki 25 km/h. Paspirtukas aprūpintas regeneraciniu E-ABS stabdžiu. Xiaomi 1S C2318 Elektrinis paspirtukas Xiaomi 1S juoda Paspirtukai 368.79 459

Elektrinis paspirtukas Xiaomi 1S

Pasirinkite spalvą juoda

Aprašymas

GERIAUSIAS MIESTO GYVENTOJO DRAUGAS

VAŽIUOKITE TOLIAU IR GREIČIAU

Xiaomi 1S paspirtukas patiks tiems, kurie teikia prioritetą ilgesniems pasivažinėjimams. Vieno įkrovimo pakanka net 30 km atstumui įveikti. Bateriją pilnai įkrausite atvykę į darbą ar namie per 5,5 valandos. Didžiausias paspirtuko greitis – 25 km/h, tačiau galima pasirinkti vieną iš trijų greičio režimų. Važiuojant šaligatviu tarp pėsčiųjų greitį galima apriboti iki 5 km/h, įprastu režimu pasieksite 20 km/h greitį, o sportinis režimas leis išvystyti 25 km/h.

DAR SAUGESNIS

Paspirtukas turi du stabdžius trumpiausiam stabdymo keliui užtikrinti. Priekinis yra elektrinis-regeneracinis, kuris stabdymo metu kinetinę energiją verčia elektrine ir taip prailgina baterijos veikimo trukmę. Galinis – diskinis. Papildomo saugumo suteikia LED žibintai priekyje ir gale, bei papildomi atšvaitai ant korpuso.

LENGVAI TRANSPORTUOJAMAS IR PRIŽIŪRIMAS

Xiaomi inžinieriai čia įdiegė sumanią baterijos valdymo sistemą, kuri apsaugo ją nuo perkrovų, savaiminio išsikrovimo ir kito neigiamo poveikio. Tokiu būdu maksimaliai pratęsiama baterijos gyvenimo trukmė, o įvykus gedimui, apie tai praneš programėlė. Paspirtuką lengva transportuoti – sveria vos 12,5 kg ir jį galima sulankstyti vos per 3 sekundes.

Naudojimo instrukcija čia.

Užsisakius bet kurį Laisvo interneto planą su 24 mėn. sutartimi, paspirtukų įmoka tik nuo 5,80 €/mėn. Pavyzdžiui, paspirtuko Segway Ninebot E22E įmoka tik 15,99 €/mėn., skolinantis 383,79 €, kai sutartis sudaroma „SB lizingu“ 24 mėn. terminui, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma – 0 %, mėnesinis administravimo mokestis – 0 %, sutarties mokestis – 0 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 0 %, bendra mokama suma – 383,79 €, eilinės įmokos suma – 15,99 €. Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, priklausomai nuo sutarties laikotarpio, atlikto jūsų mokumo bei rizikos vertinimo. Modemo kaina į pasiūlymą neįskaičiuota ir prasideda nuo 2,5 €/mėn. Pasiūlymo laikas ir kiekiai labai riboti.

Parametrai

Informaciją apie įrangą pateikia įrangos gamintojai, paslaugos teikėjas neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą įrangos parametrams.

Bendroji informacija

Svoris (g)12,5 kg
Maksimali leistina apkrova (kg)100 kg
Apsauga nuo drėgmės ir dulkiųIP54
Galia250W
Nuvažiuojamas atstumas (km)30 km
Greitis25 km/h
StabdžiaiDvigubi: regeneracinis ir diskinis stabdymas prie galinio rato, E-ABS sistema prie priekinio rato.
Padangos8,5 colio
Amortizatoriai-
Gamintojo rekomenduojamas amžius16 metų
Įveikiama įkalnė14%

Baterija

Greitojo įkrovimo funkcija-
Įkrovimo laikasiki 5 val.
Papildoma baterija-

Kitos funkcijos

Papildoma informacijaDaugiafunkcinis prietaisų skydelis.
Sauga (žibintai, atšvaitai)Priekinis ir galinis LED žibintas, priekiniai, šoniniai ir galiniai atšvaitai.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Prekes pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 d. d.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos. Užpildykite formą ir kartu su įrenginiu atneškite į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nenaudota, nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.
Įsigijus įrangą be sutarties, pinigai grąžinami per 5 d. d. Plačiau čia

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.

Išnaudojus plane suteiktų minučių kiekį, papildomos minutės kaina bus apskaičiuota pagal galiojančius plano tarifus.

Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.

Numerį į Tele2 gali perkelti gali visi kitų mobiliųjų tinklų klientai, kurie turi veikiantį numerį savo vardu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Turimą Pildyk numerį galite perkelti ir tapti Tele2 mėnesinio mokėjimo klientu. Daugiau informacijos apie numerio perkėlimo paslaugą rasite čia.

Sutarties pabaigos datą galite sužinoti savitarnos svetainėje "Mano TELE2" bei paskambinus klientų aptarnavimo numeriu 117 arba +370 684 00 117.

Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.
Apdrausti įrenginį galima įrenginio įsigijimo metu salone, internetinėje parduotuvėje ar telefonu.

∙ Baterijos veikimo trukmė paremta gamintojo laboratoriniais matavimais idealiomis sąlygomis. Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis realioje aplinkoje priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojimo intensyvumo, naudojimo laikotarpio, nuo tokių veiksnių, kaip įrenginio nustatymai, naudojimo būdas ir naudojimo sąlygos. Baterijos talpa (tipinė): tipinė vertė pateikiama gamintojo nustatyta trečiųjų šalių laboratorijose idealiomis sąlygomis. Tipinė vertė apskaičiuota vertinant vidutines baterijos vertes, atsižvelgiant į talpos nuokrypius tarp pagal IEC 61960 standartą išbandytų pavyzdžių.

∙ Nuotraukos pateikiamos tik iliustraciniais tikslais.

∙ Ypatybės ir specifikacijos yra tikslios nuo gaminio pasirodymo rinkoje, tačiau gali būti keičiamos iš anksto neįspėjus.

∙ Naudotojo atmintis yra mažesnė nei visa atmintis dėl įrašytos operacinės sistemos ir programinės įrangos, kuri valdo įrenginio funkcijas. Faktinė naudotojo atmintis skirsis priklausomai nuo mobiliojo ryšio operatoriaus ir gali pasikeisti atlikus programinės įrangos naujinimą.

∙ Ekrano dydis: Faktinis matomas plotas yra mažesnis dėl suapvalintų kampų ir kameros išpjovos.